Сметана band

25 листопада 2018, Нд. 19:00
Теплий Ламповий Київ, вул. Омельяновича-Павленко (Суворова), 4/6
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Сметана band у Києві - фото №1 Сметана band у Києві
Сметана band у Києві - фото №2 Сметана band у Києві афіша
Сметана band у Києві - фото №3 Сметана band у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Сметана band"?

1. Дізнатися, що таке "сатиричний поп-рок" або comedy rock.
2. Побувати на виступі незвичайного колективу.
3. Почути пісні "Мы не подружимся", "Лучший друг", "Ля-ля", "Не бери трубку", "Конструкторы", "Воха и Лёха", "Пить-Плакать" та інші.

Група "Сметана band" – це відносно новий представник української музичної сцени. Але хлопці швидко набирають популярність. Почувши їх раз, ви вже ні з ким не переплутаєте їхню творчість.

Колектив із Дніпра знає, як "знести башту" своєму слухачеві. Група стала відомою завдяки життєвим і сміливим кліпам на злободенні теми на Youtube. Так, перегляди кліпів "Сметана band" подолали поділку в 6 мільйонів! Відвертий стьоб, сатира, висміювання інтернет-персонажів і пороків сучасного соціуму зробили свою справу.

Зараз в активі хлопців – три альбоми і близько 20 кліпів, а також вже численна армія фанів. Колектив успішно гастролює по всій країні і ближньому зарубіжжю. І їхні концерти стабільно збирають повні зали небайдужих шанувальників веселої рок-музики.

Виступи "Сметана band" – це зал, що підспівує, живе спілкування з публікою, потужна енергетика і просто дикий драйв! Приходьте 25 листопада, щоб переконатися в цьому!