Нова дата

Сметана band

17 жовтня 2020, Сб. 19:00
True Man Club Одеса, вул. Пушкінська 75
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Сметана band в Одесі - фото №1 Сметана band  в Одесі
Сметана band в Одесі - фото №2 Сметана band  в Одесі афіша
Сметана band в Одесі - фото №3 Сметана band  в Одесі квитки

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся на пошту:[email protected]

Сметана band в Одесі! Чекаємо на вас 25 квітня в 19:00 у True Man Club.

Ви можете купити квитки на Сметана band на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на концерт Сметана band?

1. Дізнатися, що таке "сатиричний поп-рок" або comedy rock.
2. Побувати на виступі незвичайного колективу.
3. Почути пісні "Мы не подружимся", "Лучший друг", "Ля-ля", "Не бери трубку", "Конструкторы", "Воха и Лёха", "Пить-Плакать" та інші.

СМЕТАНА band – це гурт з Дніпра, який здобув популярність завдяки життєвим і сміливим кліпам на YouTube на злободенні теми. Загальний перегляд їх контенту вже перевалив за 15.000.000.

Гостре слівце, висміювання соціуму зробили свою справу. З кінця 2017 гурт потихеньку змінює стиль у напрямку сумного панку, що тільки додає їм популярності та підкреслює індивідуальність серед купи інших колективів. Концерт СМЕТАНА band це завжди потужно та емоційно! Нові пісні + найкращі хіти.

Артисти