Смішарики

17 лютого 2019, Нд. 12:00
від 90 грн.
від 90 грн.

Про подiю

Чому Варто піти на спектаклі "Смішарики"?

1. Ця Ліцензійна уявлення.
2. Улюблені герої мультфільму НЕ залишать байдужим ваших чад.
3. Сучасні ефекти і музичний супровід порадують кожного!

"Смішарики" - мультфільм, який перекладений на 15 мов, підпорядковує своїм шармом 60 країн і 50 мільйонів глядачів. Творці цього популярного анімаційного серіалу випустили новий спектакль. Він НЕ може НЕ сподобатися!

Країна смішариків відокремлена від Великого Світу пустелями, морем, лісами і горами. Тут живуть негативні персонажі, все Смішарики дружні і привітні. Всі вони добре знайомі і дітям, і дорослим. Адже як можна не закохатися в цих любителів пригод, поетів, винахідників, артистів і мандрівників! Вони потрапляють в різні незвичайні обставини, іноді навіть в небезпечні ситуації, але при цьому несуть добро і світло.

Запрошуємо вас і ваших дітей на прем'єру ліцензійного вистави "Смішарики"! Це театрально-розважальна вистава здивує всіх своїм незвичайним сюжетом. Звичайно ж, вас чекає зустріч з героями мультсеріалу, а також деякі сюрпризи. Вистава зроблена сучасно і яскраво.

Абсолютно новий спектакль підкорить вас музичним шоу і кумедними мультяшними персонажами!

Схожі події

Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати