Смішарики

17 лютого 2019, Нд. 12:00
Драматичний театр ім. І. Кочерги Житомир, пл. Соборна, 6
від 90 грн.
від 90 грн.

Про подiю

Чому Варто піти на спектаклі "Смішарики"?

1. Ця Ліцензійна уявлення.
2. Улюблені герої мультфільму НЕ залишать байдужим ваших чад.
3. Сучасні ефекти і музичний супровід порадують кожного!

"Смішарики" - мультфільм, який перекладений на 15 мов, підпорядковує своїм шармом 60 країн і 50 мільйонів глядачів. Творці цього популярного анімаційного серіалу випустили новий спектакль. Він НЕ може НЕ сподобатися!

Країна смішариків відокремлена від Великого Світу пустелями, морем, лісами і горами. Тут живуть негативні персонажі, все Смішарики дружні і привітні. Всі вони добре знайомі і дітям, і дорослим. Адже як можна не закохатися в цих любителів пригод, поетів, винахідників, артистів і мандрівників! Вони потрапляють в різні незвичайні обставини, іноді навіть в небезпечні ситуації, але при цьому несуть добро і світло.

Запрошуємо вас і ваших дітей на прем'єру ліцензійного вистави "Смішарики"! Це театрально-розважальна вистава здивує всіх своїм незвичайним сюжетом. Звичайно ж, вас чекає зустріч з героями мультсеріалу, а також деякі сюрпризи. Вистава зроблена сучасно і яскраво.

Абсолютно новий спектакль підкорить вас музичним шоу і кумедними мультяшними персонажами!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 39 Подiй Німецький цирк Black and White 22.02 - 21.04.2019 Лускунчик 21 лютого 18:30, Чт Лускунчик Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 21 лютого Лускунчик Одеський театр Опери та Балету Придбати діти ночі 15 березня 19:00, Пт діти ночі Київ, Національна опера України від 150 грн. діти ночі Вже не хочу 15 березня діти ночі Національна опера України Придбати Театр вух. Мої найкращі весняні канікули 01 березня 19:00, Пт Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Київ, Будинок Кіно від 290 грн. Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Вже не хочу 01 березня Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Будинок Кіно Придбати