24-pay-mark Created with Sketch.

Смішна сімка

Цього вечора виступатимуть 7 молодих коміків, кожен з них поділиться з вами частиною життя за допомогою жартів. Коміки розповідають, як свої “топові” (перевірені) жарти, так і нові, актуальні, котрі ви, можливо, почуєте першими.

  1. Богдан Письменко @nehsor
  2. Богдан Боярин @bod1qa
  3. Євген Лещенко @superjenya
  4. Руслан Колесник @ruslan92.ua
  5. Дмитро Захарченко @thehard.chenko
  6. Арсен Пучков @arsen.puchkov
  7. Олексій Приймаченко @otorvazp

Ведучий: Сергій Карпусь @_crazybee___

Телефон для броні: +38 0675087193

Підписуйтесь на Бродячий Стендап в Instagram, щоб знати про всі наші заходи заздалегідь

18+

Артисти

Арсен Пучков

Справжнє відкриття для поціновувачів стендапу

Арсен Пучков – трушний стендап-комік із Запоріжжя, чиї теми для жартів дуже близькі та зрозумілі багатьом. Сьогодні Арсен живе в Києві та активно розширює свою аудиторію. Публіці заходить легкий та простий стиль розповідей коміка. Це робить Арсена що називається «своїм» у будь-якій компанії. Саме тому для багатьох стендап дотепного гумориста нерідко стає приємним відкриттям та навіть, подейкують, викликає залежність.

Теми для жартів Арсена Пучкова – найрізноманітніші. Його історії – про айті, барбершопи, нервозність та тривожність, володарів айфонів, про батьків і дитинство, татуювання та жадібність. Арсен вміє і любить смітися над собою та проблемами, і це підкупає.
Богдан Боярин

Стендап-комік.

Богдан Письменко
Богдан Письменко

Місто – Харків (Україна)

Мова – українська

Жанр – стендап, імпровізація

Творчий шлях

Богдан Письменко – досвідчений український комік, зірка тіктоку, що вже понад 8 років у жанрі. Сьогодні артист дає сольні концерти і має чималу армію фанатів. На початку свого творчого шляху зрозумів важливий момент: щоб бути трушним коміком, треба вміти рефлексувати на події, що відбуваються навколо. Інакше уважна аудиторія відчує фальш і наступного разу зібрати зал буде складніше. При цьому, на думку Богдана потрібно завжди бути критичним до своїх виступів. Якщо сьогодні пощастило розсмішити публіку, то це не надає коміку звання бога комедії. Але стає поштовхом до розвитку.

Відчуття себе як реалізованого коміка артист описує так: «моя душа трошки заспокоїлась». При цьому Богдан вважає, що бути смішним – це дуже важливо для успіху. Перші півроку виступів були для стендапера пошуковими – намагався нащупати теми та виробити власний стиль. Наповнювався ідеями для творчості з кіно, серіалів, музичних творів. Під час становлення в гуморі Богдан брав участь у різних проєктах. Деякі з них і зараз лишаються сценою для виступів коміка. Публіка могла бачити стендапера в ефірах таких форматів та колективів:
  • харківський стендап-клуб Split Comedy;
  • «Клуб комедії»;
  • подкаст «Секс і змісти»;
  • «Розгони від бродячого» та інші.

Стиль і розвиток артиста

Богдана Письменка називають новою зіркою українського стендапу, а його унікальний і неповторний стиль визначають як «нахабна інтелігенція». Визнання і популярність, успішні сольні концерти й співпраця з іншими колегами по гумору – сучасні реалії для майстра комедії. Творчість Богдана заходить шанувальникам стендапу завдяки простим і зрозумілим темам. Комік зі сцени розповідає про:
  • татуювання та інфляцію;
  • кохання, стосунки з жінками та інтимний досвід;
  • дитинство і несмачні соуси;
  • пошук роботи, різні побутові ситуації та інше.

Соціальна активність

Разом з іншими представниками українського гумору Богдан Письменко бере активну участь у благодійних виступах, кошти від яких передають на потреби наших військових. Також не можна не відзначити особливий, терапевтичний вплив гумору талановитого автора на українців. Для багатьох зустрічі з коміком є незамінними в поповненні моральних сил та допомагають максимально перезавантажитися в умовах постійного стресу.

Дмитро Захарченко
Дмитро Захарченко

Мова – українська

Жанр – стендап, імпровізація

Творчий шлях

Дмитро Захарченко – український стендап-комік, ведучий на радіо «Промінь», учасник київських стендап-клубів. Про себе артист говорить, що захоплюється Збройними силами України та роботою. Вищу освіту майбутня зірка радіоефіру та індустрії гумору отримав у Київському національному університеті культури і мистецтв. Дмитро навчався за спеціальністю «Теле- та радіоведучий, кореспондент, тележурналіст». Вже у студентські роки Дмитро розпочав кар’єру радіоведучого. Дебют в ефірі відбувся на радіо «Промінь». Хлопець отримав роботу ведучого ранкового ефіру. З цього приводу Захарченко пізніше жартував: пішов на радіо за популярністю та визнанням аудиторії, але згодом з’явився тікток. Тож у далекоглядності Дмитрові складно відмовити!

Стиль та розвиток артиста

Дмитро Захарченко продовжує розвиватися в жанрі гумору: пише жарти, бере участь у проєктах стендап-клубів, зокрема – «Бродячого Стендапу». Продовжується співпраця з радіо «Промінь». Прагнучи збільшити власну аудиторію та радувати більшу кількість шанувальників, комік веде свій YouTube-канал. Серед проєктів, які Дмитро презентує фанатам:
  • «Влог Коміка». Тут можна дізнатися про сучасні тенденції в українському гуморі та стендапі зокрема. Познайомитися ближче із особливостями творчості стендап-коміків. Підібрати гумор до смаку та слідкувати за концертами Дмитра Захарченка;
  • комедійні імпровізації із залом. Формат став новим і успішним для Дмитра. Публіку підкорила відвертість та непідробність коміка у спілкуванні. Імпровізація – один із найскладніших жанрів гумору. І Дмитро в ній – справжній майстер. Він просто бере звичайні історії простих людей та філігранно обертає їх оболонкою з тонких жартів;
  • інтерв’ю з цікавими людьми – представниками української культури, музики, кінематографу. Серед гостей випусків – виконавець головної ролі у фільмі «Памфір» Олександр Яцентюк, зірка українського джазу Олексій Коган та інші цікаві постаті.
Провідним жанром, в якому сьогодні працює Дмитро Захарченко, залишається стендап. Попит на дотепний та влучний гумор в Україні постійно зростає. І кожна нова зустріч дарує аудиторії не менш потужні емоції, ніж ті, що отримують фанати музикантів під час виступів своїх кумирів на фестивалях. Дмитро Захарченко жартує на різні теми: про політиків та сімейні справи, відпочинок українців та заробітки. Від автора можна почути й жарти про накачані губи, халявну квартиру та багато іншого. Неповторний стиль Дмитра, його легкість і невимушеність заходять багатьом поціновувачам приємного відпочинку в комфортній атмосфері. Тож варто очікувати нових концертів та ще більш крутих жартів!

Олексій Приймаченко

Комік, якого ви точно вже десь бачили

Олексій Приймаченко – талановитий стендап-комік, тіктокер, фіналіст шоу «Батли», сценарист, майстер імпровізації, ведучий на Sweet tv та просто яскрава творча особистість.

Олексій родом із Запоріжжя, та нещодавно переїхав до Києва (і цей факт, до речі, теж є однією з тем жартів коміка). Популярність гумориста сьогодні активно зростає, і квитки на виступи Олексія Приймаченка досить швидко закінчуються. Комік збирає публіку на столичних майданчиках та приїздить з концертами у рідне Запоріжжя. Жартує Олексій про все, що відбувається в його житті: про здоров’я (куди ж без жартів про зуби!), складність дієти та бійку з дівчиною, про стосунки та одруження і багато іншого. Але найкраще відчути атмосферу виступів коміка ви зможете тільки на живому концерті Олексія Приймаченка, тому – шукайте найближчу дату та приходьте!

Руслан Колесник
Український стендап комік, резидент клубу “Бродячий стендап”.
Євген Лещенко
Євген Лещенко

Місто – Харків (Україна)

Мова – українська

Жанр – стендап, імпровізація

Творчий шлях

Євген Лещенко – український стендап комік, засновник «Клубу Комедії» та Split Comedy Kharkiv, резидент клубу «Бродячий Стендап». Бажання працювати й розвиватися в гуморі відчув ще у шкільні роки. Коли хлопця запитали, ким він хоче стати, відповідь була: «Клоуном!» після вступу до університету парубок почав грати у КВК. Проте перспективи в цьому не побачив: хотілося чогось іншого. Євген почав переглядати в перекладі класику гумористичного жанру – відео виступів зірок американського гумору, коміків Едді Мерфі та Джорджа Карліна. Тоді ж і прийшло впевнене бажання стати стендапером.

Дебют Лещенка на сцені перед живою аудиторією відбувся у 2017-му. Починаючий артист взяв участь у «Відкритому мікрофоні». Було страшно, Євгену бракувало впевненості. Жарти для виступу створив буквально за один день. Проте яскрава харизма гумориста спрацювала, комік отримав безцінний досвід. На той час Євген працював барменом. Постійне спілкування з людьми розкріпачувало і дало розуміння того, що майбутня діяльність має бути пов’язана з публічною активністю. Згодом терпець Євгенові увірвався. Він звільнився і відкрив з іншими колегами Split Comedy.

Стиль та розвиток артиста

За короткий час Євген став справжньою зіркою стендапу та виборов широку популярність і визнання шанувальників комедійного жанру. Хоча спочатку, переїхавши до Києва, довго не наважувався вийти на сцену і просто спостерігав за виступами інших коміків. Поступово з’являються пропозиції участі в концертах київського «Підпільного стендапу», «Вільного стендапу» в Чернівцях. Талановитий стендапер розвиває співпрацю з іншими представниками індустрії гумору та паралельно дає сольні концерти. Артист побував у багатьох великих містах України, де тепер має відданих фанатів своєї творчості. Велике турне із сольною програмою відбулося у 2021 році.

Аудиторія фанатів коміка постійно розширюється, залучаючи до лав цінителів авторського гумору все більше українців різного віку. Глядачів підкорює тонкий гумор та емоційне подання матеріалу. Себе Євген називає «продуктом стендап-комедії» – людиною, яка намагається бути в стендапі у всіх його проявах (працюючи на сцені та поза нею). В жанр комік влився поступово. Починав зі знайомства з харківською тусовкою. І спочатку колектив не дуже приязно сприймав Євгена. Та артист розумів, що стендап – це те, чим він волів би займатися з повною самовіддачею. Тому продовжив активно розвиватися у жанрі. Серед тем, на які жартує Євген Лещенко:
  • побут і повсякденні ситуації;
  • стосунки жінок і чоловіків;
  • особисті пригоди;
  • абсурдність навколишнього світу та багато іншого.
Загалом автор упевнений: заборонених тем – немає. Є несмішні жарти. Головне – не переходити кордони особистого простору людини, тоді не буде конфліктів із самим собою та з глядачами. Відзначає Євген і великі перспективи українського стендапу як такого. На початку 2010-х ситуація була досить непевною, коміки прощупували аудиторію, багато хто відсіювався. Головним осередком і платформою для виступів був YouTube. А це обмежувало можливості для популяризації артистів. Проте сьогодні і публіка і самі комедіанти є більш відкритими одне до одного. Заходить абсолютно різний гумор. Так відбувається своєрідний коннект: аудиторія обирає «свого» серед коміків та уважно стежить за його активністю в мережі, приходить на живі концерти.

Соціальна активність

Євген Лещенко – один з тих, хто свого часу перейшов на українську і своїм прикладом підштовхнув до цього багатьох інших. Харків’янин за походженням Євген нещодавно переїхав до Києва, де і продовжив працювати в обраному руслі. Під час повномасштабного вторгнення коміки, як і українські лідери думок, докладають максимум зусиль для укріплення нашої армії. В рамках концертів проводять благодійні аукціони та збори на потреби ЗСУ. Євген Лещенко та інші колеги по цеху не дозволяють українцям забути про реалії та закликають активно донатити та робити можливий внесок у Перемогу. В той же час гумор теж виконує важливу роль: додає сил та поповнює запаси позитиву, підтримуючи кожного українця у непростий для всіх час.

Інші заходи за участю артистів

СТЕНДАП в Дороті Паб 30 квітня 19:00, ср Київ, Dorothy pub Розгони від бродячого в Туристі. Зйомка 01 травня 19:30, чт Київ, Зал Театральний готелю "Турист" Стендап на Подолі 02 травня 19:30, пт Київ, 3B Cafe Імпровізаційний концерт Богдана Боярина. Харків 04 травня 19:00, нд Харків, Fat Goose Pub Комендійне шоу "Не проблема". Зйомка 07 травня 19:30, ср Київ, Бочка PUB Шоу Крінжові Історії 08 травня 19:30, чт Київ, Бочка PUB Комендійне шоу "Не проблема". Зйомка 13 травня 19:30, вт Київ, Бочка PUB Шоу Крінжові Історії Зйомка 14 травня 19:30, ср Київ, Бочка PUB Розгони від Бродячого Стендапу. Дніпро 17 травня 18:00, сб Дніпро, Дніпровська філармонія ім. Л Когана Розгони від Бродячого Стендапу. Житомир 18 травня 18:00, нд Житомир, Житомирська Обласна Філармонія ім. С. Ріхтера Шоу Крінжові Історії. Зйомка 21 травня 19:30, ср Київ, Бочка PUB Розгони від Бродячого Стендапу. Черкаси 23 травня 19:00, пт Черкаси , Черкаський міський будинок культури ім. І. Кулика Розгони від Бродячого Стендапу. Вінниця 24 травня 18:00, сб Вінниця, Вінницький Державний Педагогічний університет Розгони від Бродячого Стендапу. Одеса 31 травня 18:00, сб Одеса, Одеська обласна філармонія Розгони від Бродячого Стендапу. Полтава 08 червня 18:00, нд Полтава, Академічний обласний музично-драматичний театр ім. Н.В. Гоголя Розгони від Бродячого Стендапу. Рівне 13 червня 18:00, пт Рівне, Рівненський Міський Будинок Культури Розгони від Бродячого Стендапу. Львів 14 червня 18:00, сб Львів, Палац культури залізничників «Рокс» Розгони від Бродячого Стендапу. Харків 23 червня 19:00, пн Харків, ХНАТОБ LOFT STAGE