Смута

17 квітня 2020, Пт. 19:00
Центр Сучасного Мистецтва "ДАХ" Київ, вул. Велика Васильківська, 136
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Смута у Києві - фото №1 Смута у Києві
Смута у Києві - фото №2 Смута у Києві афіша
Смута у Києві - фото №3 Смута у Києві квитки
Смута у Києві - фото №4 Смута у Києві на concert.ua
Смута у Києві - фото №5 Смута у Києві фото
Смута у Києві - фото №6 Смута у Києві піти

Про подiю

“Смута” – нова вистава Влада Троїцького , історично-психологічна трагедія за п’єсою геніального драматурга та театрального філософа KLIMа.

Масштабна театральна картина у три акти – щільне чуттєве занурення в період Смутних часів. Ставить на початок, дає можливість зсередини прожити зародження періоду, який потім відзначився стихійними лихами, важкою політичною, економічною, соціальною та державною кризою.

В основу вистави лягли події Смутного часу – періоду історії Московського царства з 1604 року до 1613 року, який розпочався з виступу Лжедмитрія I – самозванця, чиє походження та поява на історичній арені досі загадкові для істориків. Він, удаючи з себе сина Івана Грозного, який чудом уникнув замаху, підготовленого регентом Борисом Годуновим, з'явився на польсько-московському кордоні з військом донських козаків та польських добровольців.

Прихід Лжедмитра відбувся півтисячі років тому, але влада, вибір та смерть – це завжди сучасно. І коли починаєш вбирати, як до цього прийшли тоді, то розумієш що "Смута" – це потужний досвід руйнування, унікальна вакцина. Бо коли прожив в театрі – оминеш у житті.

Cмерть – вона дуже сучасна. Вибір будь-який, сміливість взяти на себе вибір – теж дуже сучасні. Сучасніть – це про життя. Щоб говорити про сучасність – треба розуміти цінність життя. Розуміти – це знайти баланс між смертю та життям.

Режисер, постановник, сценограф – Влад Троїцький
Драматург – KLIM
Музика – Влад Троїцький, Володимир Руденко, Олександр Мартиненко, Софія Баскакова, Маруся Іонова, Надія Голубцова
Художниця з освітлення – Астхік Григорян
Актори – Андрій Палатний, Олександр Мартиненко, Олександра Індік, Надія Голубцова, Ігор Димов, Семен Кислий, Маруся Іонова, Володимир Руденко, Софія Баскакова, Віра Климковецька, Володимир Лутіков, Влад Гоголь

Початок о 19:00, прохання бути завчасно, двері театру відкриваємо з 18:30.
Після старту вхід зупиняємо до антракту.

Інші дати

Схожі події

Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Двоє 25 липня 19:00, Сб Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 25 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Театр «Маски» в комедії «Ателла» 18 липня 19:00, Сб Театр «Маски» в комедії «Ателла» Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Театр «Маски» в комедії «Ателла» Вже не хочу 18 липня Театр «Маски» в комедії «Ателла» Будинок Клоунів Придбати Тітка Чарлея 16 липня 20:00, Чт Тітка Чарлея Одеса, Літній театр від 50 грн. Тітка Чарлея Вже не хочу 16 липня Тітка Чарлея Літній театр Придбати