Смута

18 квітня 2020, Сб. 19:00
Центр Сучасного Мистецтва "ДАХ" Київ, вул. Велика Васильківська, 136
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Смута у Києві - фото №1 Смута у Києві
Смута у Києві - фото №2 Смута у Києві афіша
Смута у Києві - фото №3 Смута у Києві квитки
Смута у Києві - фото №4 Смута у Києві на concert.ua
Смута у Києві - фото №5 Смута у Києві фото
Смута у Києві - фото №6 Смута у Києві піти

Про подiю

“Смута” – нова вистава Влада Троїцького , історично-психологічна трагедія за п’єсою геніального драматурга та театрального філософа KLIMа.

Масштабна театральна картина у три акти – щільне чуттєве занурення в період Смутних часів. Ставить на початок, дає можливість зсередини прожити зародження періоду, який потім відзначився стихійними лихами, важкою політичною, економічною, соціальною та державною кризою.

В основу вистави лягли події Смутного часу – періоду історії Московського царства з 1604 року до 1613 року, який розпочався з виступу Лжедмитрія I – самозванця, чиє походження та поява на історичній арені досі загадкові для істориків. Він, удаючи з себе сина Івана Грозного, який чудом уникнув замаху, підготовленого регентом Борисом Годуновим, з'явився на польсько-московському кордоні з військом донських козаків та польських добровольців.

Прихід Лжедмитра відбувся півтисячі років тому, але влада, вибір та смерть – це завжди сучасно. І коли починаєш вбирати, як до цього прийшли тоді, то розумієш що "Смута" – це потужний досвід руйнування, унікальна вакцина. Бо коли прожив в театрі – оминеш у житті.

Cмерть – вона дуже сучасна. Вибір будь-який, сміливість взяти на себе вибір – теж дуже сучасні. Сучасніть – це про життя. Щоб говорити про сучасність – треба розуміти цінність життя. Розуміти – це знайти баланс між смертю та життям.

Режисер, постановник, сценограф – Влад Троїцький
Драматург – KLIM
Музика – Влад Троїцький, Володимир Руденко, Олександр Мартиненко, Софія Баскакова, Маруся Іонова, Надія Голубцова
Художниця з освітлення – Астхік Григорян
Актори – Андрій Палатний, Олександр Мартиненко, Олександра Індік, Надія Голубцова, Ігор Димов, Семен Кислий, Маруся Іонова, Володимир Руденко, Софія Баскакова, Віра Климковецька, Володимир Лутіков, Влад Гоголь

Початок о 19:00, прохання бути завчасно, двері театру відкриваємо з 18:30.
Після старту вхід зупиняємо до антракту.

Інші дати

Схожі події

Біла акація 03 липня 20:00, Пт Біла акація Одеса, Літній театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 03 липня Біла акація Літній театр Придбати Двоє 12 липня 19:00, Нд Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 12 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Дикун FOREVER або про що мовчать чоловіки Дикун FOREVER або про що мовчать чоловіки 2 Події Дикун FOREVER або про що мовчать чоловіки 2.07 - 17.07.2020 смішна академія 03 липня 19:00, Пт смішна академія Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. смішна академія Вже не хочу 03 липня смішна академія Театр на Чайній Придбати