24-pay-mark Created with Sketch.

СНЕ

від 150 ₴

Про подiю

Спектакль «СНЕ» у Дніпрі відбудеться 26 травня 2024 року о 17:00 у Дніпровській філармонії ім. Л. Когана.

Чому варто піти в театр на виставу «СНЕ» у Дніпрі?

  1. Прем’єра авторської версії вистави за відомим біблійним сюжетом.
  2. Проблематика, що сьогодні видається особливо актуальною.
  3. Думки та меседжі, що нікого не лишать байдужим.

Спектакль «СНЕ» у Дніпрі

«СНЕ» прем’єра «ТЕАТРУ ДГУ» до подвійного ювілею! Свою роботу творчий колектив представляє як «майже біблійну історію про Мойсея, Палаючий Кущ, норовливих євреїв та підступних єгиптян». Автор п’єси – Григорій Гельфер. У складі постановної групи:
  • режисер-постановник Володимир Петренко;
  • художниця Марія Пашкурова-Петренко;
  • композитор Нікіта Рубан;
  • аранжування Вадима Сильничого;
  • музичне оформлення Тетяни Турік;
  • звук, світло – Дмитро Карпенко.
Ролі виконують: Юрій Богуславський, Ілона Соляник-Голубенко, Олександр Сергєєв, Геннадій Колесник, Андрій Євсеєнко, Олександр Голубенко та інші. У складі адміністративної групи: Валерія Мороз, Анастасія Почуєва, Наталія Терещенко, Вадим Почуєв.

Знакова історія про звільнення єврейського народу з єгипетського рабства

Події вистави переносять глядача до стародавнього Єгипту 1400-х років до нашої ери. За біблійним сюжетом, у ті часи єврейський народ був поневолений єгиптянами. І от одного дня до Мойсея звернувся Господь, закликавши вивести свій народ з-під гніту. А з’явився Господь з того самого Палаючого Куща, який у давньоєврейській мові має назву «СНЕ». Авторові п’єси давня історія здалася вражаюче співзвучною сьогоденню. Адже євреї та єгиптяни не одне сторіччя жили в одному суспільстві, і багато хто вважав їх однім народом… Проте, як би важко не було, єврейській народ під проводом Мойсея здійснив свій вихід із рабства. Тривалість вистави – 1 година 30 хвилин, без антракту. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «СНЕ» у Дніпрі?

Ви можете замовити квитки онлайн на сайті Concert.ua у будь-який час.

Схожі події

Резиденція Мавки 15.06, 16.06, 21.06 ... 30.06 Резиденція Мавки Київ, ВДНГ від 350 ₴ Резиденція Мавки 15.06, 16.06, 21.06 ... 30.06 Резиденція Мавки ВДНГ Придбати Поліанна 15 червня 11:00, сб Поліанна Одеса, Одеський театр юного глядача від 200 ₴ Поліанна Вже не хочу 15 червня Поліанна Одеський театр юного глядача Придбати Служниця-пані 15.06 Служниця-пані Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 250 ₴ Служниця-пані 15.06 Служниця-пані Одеський театр Опери та Балету Придбати Швейцарія 15.06, 23.06 Швейцарія Київ, Київський драматичний театр на Подолі від 450 ₴ Швейцарія 15.06, 23.06 Швейцарія Київський драматичний театр на Подолі Придбати