Снігова Королева

23 грудня 2017, Сб. 12:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 120 грн.
від 120 грн.

Про подiю

Найголовніша Снігова Королева країни - Ольга Сумська порадує маленьких глядачів та їхніх батьків читанням чарівної зимової казки Ганса Крістіана Андерсена. Історія, на якій виросло не одне покоління.

У виконанні Національного ансамблю «Київська Камерата» прозвучать занурюючі в новорічну магію звуки класичних творів великих Едварда Гріга, Яна Сібеліуса та Курта Аттерберга.

Казка про диво, відданість і доброту подарує атмосферу різдвяного чуда не тільки дітям, а й дорослим.

Ми чекаємо всю сім'ю, щоб перенести вас у музично-водно-пісочно-казковий світ добра і чарівництва!

Казка для дітей від 6 років.

Проходить українською мовою.

Схожі події

Майстер і Маргарита -50% на другий 23 травня 19:00, Чт Майстер і Маргарита Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 120 грн. Майстер і Маргарита Вже не хочу 23 травня Майстер і Маргарита Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Народження балерини 26 травня 12:00, Нд Народження балерини Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Народження балерини Вже не хочу 26 травня Народження балерини Одеський театр Опери та Балету Придбати Вар'яти Шоу 14 червня 19:30, Пт Вар'яти Шоу Чернівці, Літній театр від 180 грн. Вар'яти Шоу Вже не хочу 14 червня Вар'яти Шоу Літній театр Придбати Імперія Янголів 22 травня 19:00, Ср Імперія Янголів Київ, Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки від 190 грн. Імперія Янголів Вже не хочу 22 травня Імперія Янголів Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки Придбати