Сніг у квітні

13 жовтня 2019, Нд. 18:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Сніг у квітні»?

1. Подивитися оригінальний міжнародний проект.
2. Поринути в незвичайну атмосферу двомовного вистави.
3. Познайомитися з сучасною класикою.

«Сніг у квітні» - це інсценізація Поліни Медведєвої роману відомого американського літератора Теннессі Вільямса. В оригіналі він називається «Римська весна місіс Стоун». Постановка - одна з найостанніших в Театрі на Подолі.

Знаменита американська артистка вирішує завершити свою театральну кар'єру, адже вона старіє і ролі все частіше віддають молодим. Крім цього, щаслива особисте життя теж в минулому. Так що жінка залишає Нью-Йорк і відправляється в Рим. Там вона зустрічає симпатичного молодого чоловіка. Здається, життя починається заново ...

Але Рим стає жорстоким містом для нашої героїні. І так чи щирий привабливий італієць? Чим же завершиться любовну пригоду, залишається в якомусь плані загадкою навіть для творців постановки. Розтане чи захоплення так само швидко, як і сніг в квітні?

Цікаво, що деякі фрагменти граються на англійській мові (слова дублюються українськими титрами). Вистава створювала міжнародна команда, в тому числі Андреас фон Шліппе, художник-постановник з Мюнхена. А Марія Магдалена Рабл, знаменита німецька актриса, виконує головну роль в одному з складів.

Тривалість «Снігу в квітні» - 2,5 години (є антракт).
Прем'єра відбулася 12 квітня 2019 року.
Режисер-постановник - Поліна Медведєва.

Схожі події

Чарівник смарагдового міста Чарівник смарагдового міста 7 Подiй Чарівник смарагдового міста 20.10 - 08.01.2020 Чорний квадрат 21 жовтня 19:00, Пн Чорний квадрат "Наліво від розлуки, на північ від тебе" Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 21 жовтня Чорний квадрат "Наліво від розлуки, на північ від тебе" Український театр Придбати Польська кров Польська кров 3 Події Польська кров 27.10 - 24.11.2019 VLAD. Історія кохання 22 жовтня 19:00, Вт VLAD. Історія кохання Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. VLAD. Історія кохання Вже не хочу 22 жовтня VLAD. Історія кохання Театр музкомедії Придбати