Сніг у квітні

7 березня 2020, Сб. 18:00
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Сніг в квітні в Києві! Чекаємо вас 2020-03-07 о 18:00 на майданчику Київський драматичний театр на Подолі, Київ.
Ви можете купити квитки на Сніг в квітні на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чому варто піти на виставу «Сніг у квітні»?

1. Подивитися оригінальний міжнародний проект.
2. Поринути в незвичайну атмосферу двомовного вистави.
3. Познайомитися з сучасною класикою.

«Сніг у квітні» - це інсценізація Поліни Медведєвої роману відомого американського літератора Теннессі Вільямса. В оригіналі він називається «Римська весна місіс Стоун». Постановка - одна з найостанніших в Театрі на Подолі.

Знаменита американська артистка вирішує завершити свою театральну кар'єру, адже вона старіє і ролі все частіше віддають молодим. Крім цього, щаслива особисте життя теж в минулому. Так що жінка залишає Нью-Йорк і відправляється в Рим. Там вона зустрічає симпатичного молодого чоловіка. Здається, життя починається заново ...

Але Рим стає жорстоким містом для нашої героїні. І так чи щирий привабливий італієць? Чим же завершиться любовну пригоду, залишається в якомусь плані загадкою навіть для творців постановки. Розтане чи захоплення так само швидко, як і сніг в квітні?

Цікаво, що деякі фрагменти граються на англійській мові (слова дублюються українськими титрами). Вистава створювала міжнародна команда, в тому числі Андреас фон Шліппе, художник-постановник з Мюнхена. А Марія Магдалена Рабл, знаменита німецька актриса, виконує головну роль в одному з складів.

Тривалість «Снігу в квітні» - 2,5 години (є антракт).
Прем'єра відбулася 12 квітня 2019 року.
Режисер-постановник - Поліна Медведєва.