Сніг у квітні 16+

8 травня 2019, Ср. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

Сніг у квітні 16+ у Києві - фото №1 Сніг у квітні 16+ у Києві
Сніг у квітні 16+ у Києві - фото №2 Сніг у квітні 16+ у Києві афіша
Сніг у квітні 16+ у Києві - фото №3 Сніг у квітні 16+ у Києві квитки
Сніг у квітні 16+ у Києві - фото №4 Сніг у квітні 16+ у Києві на concert.ua
Сніг у квітні 16+ у Києві - фото №5 Сніг у квітні 16+ у Києві фото
Сніг у квітні 16+ у Києві - фото №6 Сніг у квітні 16+ у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Сніг у квітні»?

1. Подивитися оригінальний міжнародний проект.
2. Поринути в незвичайну атмосферу двомовної вистави.
3. Познайомитися з сучасною класикою.

«Сніг у квітні» – це інсценізація Поліни Медведєвої роману відомого американського літератора Теннессі Вільямса. В оригіналі він називається «Римська весна місіс Стоун». Постановка – одна з нових у Театрі на Подолі.

Знаменита американська артистка вирішує завершити свою театральну кар'єру, адже вона старіє і ролі все частіше віддають молодим. Крім цього, щасливе особисте життя теж у минулому. Тож жінка залишає Нью-Йорк і вирушає в Рим. Там вона зустрічає симпатичного молодого чоловіка. Здається, життя починається заново...

Але Рим стає жорстоким містом для нашої героїні. Чи такий уже щирий привабливий італієць? Чим же завершиться любовна пригода, залишається в якомусь плані загадкою навіть для творців постановки. Чи розтане захоплення так само швидко, як і сніг у квітні?

Цікаво, що деякі фрагменти граються англійською мовою (слова дублюються українськими титрами). Виставу створювала міжнародна команда, в тому числі Андреас фон Шліппе, художник-постановник із Мюнхена. А Марія Магдалена Рабл, знаменита німецька актриса, виконує головну роль в одному зі складів.

Тривалість «Снігу у квітні» – 2,5 години (є антракт).
Прем'єра відбулася 12 квітня 2019 року.
Режисер-постановник – Поліна Медведєва.

Інші дати

Схожі події

Трубадур 28 вересня 18:30, Сб Трубадур Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Трубадур Вже не хочу 28 вересня Трубадур Одеський театр Опери та Балету Придбати Кентервільський привид 23 вересня 18:30, Пн Кентервільський привид Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Кентервільський привид Вже не хочу 23 вересня Кентервільський привид Театр музкомедії Придбати За двома зайцями 24 вересня 19:00, Вт За двома зайцями Одеса, Український театр від 40 грн. За двома зайцями Вже не хочу 24 вересня За двома зайцями Український театр Придбати Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати