Сніг вирушає до міста

10 лютого 2019, Нд. 12:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Сніг вирушає до міста»?

1. Тепла історія, яка зігріває душу.
2. Цікаві декорації та акторські перевтілення.
3. Ця казка про доброту обов'язково потрапить до списку улюблених.

Хочете подивитися чарівну історію про сніг? Про ніжно-блакитний, м'який і добрий лісовий сніг. Ця постановка – одночасно і казка, і правда. Як так? Та все просто: правда тому, що і дерева, і звірі, і птахи, і сніг, – все навколо дійсно вміє говорити. Це ж кожному зрозуміло! У чому ж тоді казка, запитаєте ви? А в тому, що почути їхню мову можна лише в казці. І лише вночі. І для цього доведеться дуже-дуже уважно прислухатися.

В основі постановки – п'єса Віталія Кіно (за мотивами оповідання «Сніг вирушає до міста» чудової казкарки Тетяни Макарової). Актори театру «Сонечко» зуміли передати особливу веселість і доброту цього твору. Не обійшлося, звичайно, і без повчального підтексту.

Тривалість – 70 хвилин (без антракту).
Для дітей віком від 5 до 12 років (кожен глядач повинен мати окремий квиток).
«Сніг вирушає до міста» йде російською мовою.

Чекаємо вас на цій яскравій казці!

Інші дати

Схожі події

Петрик і вовк. Симфонічне шоу з пісочною анімацією -25% на другий 07 травня 12:00, Вт Петрик і вовк. Симфонічне шоу з пісочною анімацією Київ, Будинок архітектора від 100 грн. Петрик і вовк. Симфонічне шоу з пісочною анімацією Вже не хочу 07 травня Петрик і вовк. Симфонічне шоу з пісочною анімацією Будинок архітектора Придбати Білосніжка і сім гномів 27 квітня 12:00, Сб Білосніжка і сім гномів Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Білосніжка і сім гномів Вже не хочу 27 квітня Білосніжка і сім гномів Одеський театр Опери та Балету Придбати Народження балерини 26 травня 12:00, Нд Народження балерини Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Народження балерини Вже не хочу 26 травня Народження балерини Одеський театр Опери та Балету Придбати сімейка Адамсів сімейка Адамсів 4 Події сімейка Адамсів 10.05 - 20.06.2019