Собаче серце

24 березня 2020, Вт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 290 грн.
від 290 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Собаче Серце в Києві! Чекаємо вас 2020-03-24 о 19:00 на майданчику МЦКМ ПУ (Жовтневий палац), Київ.
Ви можете купити квитки на Собаче Серце на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА виставу "Собаче серце"?

1. Вистава, створена за мотивами повісті М. Булгакова «Собаче серце» і ожила в новій постановці.
2. Вражає своєю актуальністю і в сьогоднішній час.
3. Загадкова Булгаковская містика, сучасне бачення сюжету гармонійно вписалися в концепцію вистави.

Напевно, не варто навіть говорити про те, наскільки найулюбленіший твір Михайла Опанасовича Булгакова сьогодні необхідний для глядача. Театр «Творчість» вирішив зробити версію, яка буде зрозуміла і близька сьогодні.

У нас непрості часи. Де брехня, а де правда? Хто винен в тому, що відбувається на наших очах - обезлюднення людей, зневажаються всі моральні закони. І знову-таки процвітає генна інженерія. Небезпечні досліди. І, звичайно, «людство сміючись розлучається зі своїм минулим.»

Хто винен в історії з чарівною собачкою Шариком? Професор Преображенський (в цій ролі ми представимо відомого Заслуженого артиста Росії Ігоря Ліванова) або комісар Швондер (Костянтин Богданов).

І сам Шарик у виконанні Антона Богданова ( «Реальні пацани», «Ялинки», на самому початку цього року ми отримали абсолютно грандіозний успіх фільму «Т-34», де Антон виконав одну з головних ролей). Не зла псина, а мала дитина, яку втемну використовують і медицина і емісари Радянської влади. Також в ролях: доктор Борменталь-Михайло Хімічов, один з найцікавіших артистів В'ячеслав Гришечкін втілив відразу три образи - Федора, Зеленорозового, Петра Олександрович. А ролі Дар'ї Петрівни, божевільної Дами, Вяземськой- грає чудова актриса Олена Медведєва, Зіна, Васнецова- Олена КІБАЛОВА.

Автор сценічної версії та художній керівник постановки-Людмила Вергасова
Автори музичного оформлення і художник по світлу-Єгор Вергасов

Інші дати

Собаче серце

23 березня 2020 19:00

Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного), Одеса

Перейти до опису
від 350 грн.