Собака на сіні

19 січня 2019, Сб. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 70 грн.
від 70 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Собака на сіні»?

1. Класика постане в новому несподіваному світлі.
2. Ви побачите найскладнішу постановку в репертуарі КХАТу.
3. Динамічний сюжет і європейський рівень вистави підкорять найвимогливіших театралів.

Не пропустіть унікальну можливість і оцініть незвичайну постановку шедевра класики! Запрошуємо вас на виставу «Собака на сіні». На сцені – актори Класичного Художнього Альтернативного Театру.

Для колективу КХАТ «Собака на сіні» стала творчою сенсацією та найбільш непростою постановкою в репертуарі. Глядачеві пропонується справжня комедійна феєрія в яскравому іспанському стилі. Гучне свято, ефектні трюки зі шпагами, звучання пристрасних іспанських гітар і запальні танці.

Приголомшливий сюжет підкреслює значимість відомого висловлювання: «не у величі насолода, а в тому, щоб Душа могла здійснити свою Надію».

Наділена глибоким змістом, постановка театру в прем'єрному показі отримала масу позитивних відгуків як в Україні, так і за кордоном. Глядача полонить скажений ритм вистави, який наділяє найсуперечливішими враженнями. Одразу стає зрозуміло: це – високий європейський рівень, що максимально наближає глядача до високого і сучасного.

Чекаємо на вас!

Інші дати

Собака на сіні (КХАТ)

25 травня 2019 19:00

Будинок Актора, Київ

Перейти до опису
від 70 грн.

Схожі події

Звітний концерт хореографічної школи 25 травня 11:00, Сб Звітний концерт хореографічної школи Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Звітний концерт хореографічної школи Вже не хочу 25 травня Звітний концерт хореографічної школи Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Чорний квадрат. Любов буває двічі! 23 квітня 19:30, Вт Чорний квадрат. Любов буває двічі! Київ, ATLAS від 180 грн. Чорний квадрат. Любов буває двічі! Вже не хочу 23 квітня Чорний квадрат. Любов буває двічі! ATLAS Придбати Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш 14 травня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 14 травня Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати