Собака на сіні

19 січня 2019, Сб. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 70 грн.
від 70 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Собака на сіні»?

1. Класика постане в новому несподіваному світлі.
2. Ви побачите найскладнішу постановку в репертуарі КХАТу.
3. Динамічний сюжет і європейський рівень вистави підкорять найвимогливіших театралів.

Не пропустіть унікальну можливість і оцініть незвичайну постановку шедевра класики! Запрошуємо вас на виставу «Собака на сіні». На сцені – актори Класичного Художнього Альтернативного Театру.

Для колективу КХАТ «Собака на сіні» стала творчою сенсацією та найбільш непростою постановкою в репертуарі. Глядачеві пропонується справжня комедійна феєрія в яскравому іспанському стилі. Гучне свято, ефектні трюки зі шпагами, звучання пристрасних іспанських гітар і запальні танці.

Приголомшливий сюжет підкреслює значимість відомого висловлювання: «не у величі насолода, а в тому, щоб Душа могла здійснити свою Надію».

Наділена глибоким змістом, постановка театру в прем'єрному показі отримала масу позитивних відгуків як в Україні, так і за кордоном. Глядача полонить скажений ритм вистави, який наділяє найсуперечливішими враженнями. Одразу стає зрозуміло: це – високий європейський рівень, що максимально наближає глядача до високого і сучасного.

Чекаємо на вас!

Інші дати

Схожі події

Вистава Чужі. театр вух 03 лютого 19:00, Нд Вистава Чужі. театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. театр вух Вже не хочу 03 лютого Вистава Чужі. театр вух Будинок архітектора Придбати Вірші Листи Сміх 06 лютого 20:00, Ср Вірші Листи Сміх Київ, Будинок Кіно від 100 грн. Вірші Листи Сміх Вже не хочу 06 лютого Вірші Листи Сміх Будинок Кіно Придбати Чорний квадрат. Ти моє все 19 лютого 19:30, Вт Чорний квадрат. Ти моє все Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Ти моє все Вже не хочу 19 лютого Чорний квадрат. Ти моє все Bel etage Придбати Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 50 Подiй Німецький цирк Black and White 31.01 - 21.04.2019