10 жовтня 2018, Ср. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 120 грн.
від 120 грн.

Галерея

Спокуса у Києві - фото №1 Спокуса у Києві
Спокуса у Києві - фото №2 Спокуса у Києві афіша
Спокуса у Києві - фото №3 Спокуса у Києві квитки
Спокуса у Києві - фото №4 Спокуса у Києві на concert.ua
Спокуса у Києві - фото №5 Спокуса у Києві фото
Спокуса у Києві - фото №6 Спокуса у Києві піти
Спокуса у Києві - фото №7 Спокуса у Києві дивитись
Спокуса у Києві - фото №8 Спокуса у Києві
Спокуса у Києві - фото №9 Спокуса у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Спокуса"?

1. Ви побачите захопливий сюжет і еротичні танці
2. Оцініть дві історії про чоловіків без прикрас і фальші
3. Сучасна вистава, де є сюжет, гумор і стриптиз

Вистава-шоу на дві дії.

Вашій увазі пропонується ексцентрична шоу-вистава, що викликає неординарні почуття. Ви готові до такого експерименту?.. Якщо так, тоді забудьте про все, що ви досі знали про театр. Стереотипи стерті, рамки зняті. У сучасному театрі немає місця для манірного снобізму і нудьги! "Спокуса" - смачний коктейль, що складається з захопливого сюжету, еротичних танців і стриптизу найвищого ґатунку. Причому, як жіночого, так і чоловічого. Безсумнівно, це видовище вразить поціновувачів мистецтва обох статей.

Ви побачите дві абсолютно різні історії... Історії про чоловіків без прикрас і фальші. У кожній з яких буде свій секрет, своя фатальна жінка і, звичайно ж, море смішних і зворушливих моментів, які покажуть чоловіків зсередини... А яскраві танцювальні номери доповнять палітру емоцій.

МУЖИКИ
Історія чоловічої дружби, яка почне валитися через... Звичайно ж, жінку. Як голосно чоловіки заявляють, що їхня дружба непохитна, але що насправді завжди відбувається, якщо в неї уклиниться слабка стать?

СПОКУСА
В елітному стриптиз-клубі для жінок для новачка багато спокус і багато перспектив. І ще більше пасток і "грабель", на які доведеться наступити, якщо спробуєш стати "мачо".

У виставі беруть участь: 10-кратна чемпіонка України зі стриптизу, чемпіонка відкритого турніру Білорусі зі Strip Dance карколомна Ксенія Суровцева (Lady Beatrise) і 3-кратний абсолютний чемпіон України зі стриптизу, 2-разовий чемпіон України з бодібілдингу, призер Pole Dance, учасник телешоу "Танцюють всі" Алекс Страйк. Після шоу - фотосесія з головним "мачо" країни.

Не відмовте собі в задоволенні випробувати замішаний на пристрасті коктейль. Його смак зведе вас з розуму!

Схожі події

Євгеній Онєгін 27 червня 18:30, Чт Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 27 червня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати мадам Батерфляй 29 червня 18:30, Сб мадам Батерфляй Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. мадам Батерфляй Вже не хочу 29 червня мадам Батерфляй Одеський театр Опери та Балету Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019 Лебедине озеро 08 липня 19:00, Пн Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 08 липня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати