Solar Fields/Aes Dana

10 жовтня 2020, Сб. 20:00
ПК Куренівка Київ, вул. Костянтинівська 73
від 950 грн.
від 950 грн.
Обрати квиток

Галерея

Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №1 solar-fields-aes-dana_pk-kurenivka_040420202000_33
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №2 solar-fields-aes-dana_pk-kurenivka_040420202000_814
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №3 solar-fields-aes-dana_pk-kurenivka_040420202000_42
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №4 solar-fields-aes-dana_pk-kurenivka_040420202000_301
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №5 solar-fields-aes-dana_pk-kurenivka_040420202000_645
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №6 solar-fields-aes-dana_pk-kurenivka_040420202000_83

Про подiю

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ.

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату, яка наразі узгоджується організатором з артистами і майданчиком проведення. Concert.ua сповістить вас в SMS як тільки нову дату буде встановлено. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Легенди downtempo/psychill сцени: Solar Fields (SWE) та Aes Dana (FRA) - 4 квітня в 20:00 в Kurenivka. Вперше в Києві, невломимі H.U.V.A. Network (EU)!

Чому варто піти на Solar Fields/Aes Dana в Києві?

1. H.U.V.A. Network: менше 10 виступів за останні 10 років у всьому світі!
2. Вперше за 9 років Solar Fields в Україні
3. Aes Dana презентують бездоганний новий альбом "Inks"

SOLAR FIELDS та AES DANA ЗІЙДУТЬСЯ В АРТ-ЛОКАЦІЇ KURENIVKA КУЛЬТОВІ H.U.V.A. Network - LIVE!

Блага звістка на користь шанувальників психоделічного чилу, атмосферних модуляцій та решти чутливих програмно-апаратних надмірностей: легенди електро-сцени Solar Fields і Aes Dana завітають в столицю заради ексклюзивного шоу. У лаконічному лист-маршруті візитерів, інших зупинок під українським вітрилом не заплановано. Отже, нагода слушна і рекомендація, щодо присутності, – не марна. В силу підстав різноманітних властивостей, зокрема – навантаження студійних завалів, зірвати музикантів з орбітальних станцій та перемкнути на режими лайвових завдань – місія не з легких. Але фокус удався і слово отримано – західні резиденти зійдуться в живому гіпнотичному дійстві і саме 4-го квітня ми дістанемо нагоду переконатися в тому особисто.

Докладної верифікації проекти давно не потребують, міцно закріпивши за собою статус ветеранів psybient-фронту. У кожного в послужному припасі, по парі десятиріч змістовної історії, промовисті каталоги релізів і сотні виступів.

За архітектурним фасадом Aes Dana вартує Вінсент Віллуї – досвідчений музичний продюсер, композитор, звукоінженер і незмінний співвласник Ultimae Records – провідної звукозаписуючої компанії, з поглибленим піклуванням навколо ембієнту та його психоделічних похідних; в фіксованому минулому, учасник і закрійник goa-chill бенду Asura. До тієї миті, коли Вінс звар’ював на семплуванні, програмуванні ударних і наглухо повінчався із “залізом”, він цілком щиро палахкотав в андеграундному розмаїтті метал-вертепів строкатого спектру.

Ймовірно, шляхи здобуття потрібного конструкту для притомного пробудження в актуальній якості, несповідимі: з юнацьких берегів, світ почав обертатись навколо бас-гітар, барабанів, спроб матеріалізувати вокальний ресурс... І, з оголошенням остаточної капітуляції душевного треш-хардкору перед тріумфом машин, арсенал доскіпливого француза вже виблискував асортиментом музичних надбань і навичок.

Не надто відмінна шведська рецептура мульти-інструменталіста, саунд-дизайнера, міцного кавомана і незмінного засновника Solar Fields – Магнуса Біргерссона. За твердженням скандинава: «Музика трапилася зі мною в день мого народження». Безперечно, культурний шар родинного оточення безпомилково згенерував прилучення малюка до музичного мистецтва. Дім не відав дефіциту у звуко-видобувних інструментах і вже із середини 80-х, майбутній гуру даунтемпо, взявся до схрещування синтезаторів із ПК і складання електронних опусів.

Подібно французькому колезі, апробація талантів відбулась у період бурхливого парубацтва. На ниві рок-н-ролу нещадно трощились гітари і ударні; серед іншого, бралися позиції клавішника в складах джаз-фанк і драм-н-бейс об'єднань. Теперішній звуковий всесвіт Studio Jupiter, Біргерссон називає не інакше як «Живий музей синтезу», де, пліч-о-пліч із полчищем машинного обладнання, гармонійно межує ліс струнних; а значить, в будь-який момент, в руках з легкістю може опинитись улюблений бунтар Gibson.
На кордоні декад, Aes Dana досягли еволюційної кульмінації в звучанні. Альбом "Inks" вже відзначено кращим в колекції проекту. У паритетній вазі, полноформат Магнуса "Ourdom" – по праву підсиливши реєстр обраних надходжень за 2018-й. Роком, що минув, дискографія Solar Fields оновилася чудовим зверненням до витоків у ремікс-виданні "Origin # 03". Найбільш хвилючи образи нових часів і пам'ятні напрацювання перейденого отримають втілення в Києві.
Крім жанрової солідарності запрошених митців, ноту інтриги нагнітає факт їх давнішнього альянсу, по не менш культовій колаборації H.U.V.A. Network.

Тематика заходу доповнена валідною точкою збору: Палац Культури «Куренiвка» з закріпленою адресою: Київ, вул. Костянтинівська 73. Вільний від кон'юнктурних забобонів арт-центр готовий прийняти виклик децибелами.

Ви можете купити квитки на Solar Fields/Aes Dana на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).