Solar Fields/Aes Dana

4 квітня 2020, Сб. 20:00
ПК Куренівка Київ, вул. Костянтинівська 73
від 850 грн.
від 850 грн.
Обрати квиток

Галерея

Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №1 Solar Fields/Aes Dana у Києві
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №2 Solar Fields/Aes Dana у Києві афіша
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №3 Solar Fields/Aes Dana у Києві квитки
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №4 Solar Fields/Aes Dana у Києві на concert.ua
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №5 Solar Fields/Aes Dana у Києві фото
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №6 Solar Fields/Aes Dana у Києві піти
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №7 Solar Fields/Aes Dana у Києві дивитись
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №8 Solar Fields/Aes Dana у Києві квитки
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №9 Solar Fields/Aes Dana у Києві дивитись
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №10 Solar Fields/Aes Dana у Києві
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №11 Solar Fields/Aes Dana у Києві
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №12 Solar Fields/Aes Dana у Києві піти
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №13 Solar Fields/Aes Dana у Києві дивитись
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №14 Solar Fields/Aes Dana у Києві афіша
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №15 Solar Fields/Aes Dana у Києві квитки
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №16 Solar Fields/Aes Dana у Києві афіша
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №17 Solar Fields/Aes Dana у Києві квитки
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №18 Solar Fields/Aes Dana у Києві афіша
Solar Fields/Aes Dana у Києві - фото №19 Solar Fields/Aes Dana у Києві

Про подiю

Solar Fields/Aes Dana в Києві! Чекаємо на вас 4 квітня о 20:00 у ДК Куренівка.

Чому варто піти на Solar Fields/Aes Dana в Києві?

1. Ведучий psy-chill event цієї весни
2. Вперше за 9 років Solar Fields в Україні
3. Aes Dana презентують бездоганний новий альбом "Inks"

Solar Fields і Aes Dana зійдуться в київській арт-локації

Блага звістка на користь шанувальників психоделічного чилу, атмосферних модуляцій та решти чутливих програмно-апаратних надмірностей: легенди електро-сцени Solar Fields і Aes Dana завітають в столицю заради ексклюзивного шоу. У лаконічному лист-маршруті візитерів, інших зупинок під українським вітрилом не заплановано. Отже, нагода слушна і рекомендація, щодо присутності, – не марна. В силу підстав різноманітних властивостей, зокрема – навантаження студійних завалів, зірвати музикантів з орбітальних станцій та перемкнути на режими лайвових завдань – місія не з легких. Але фокус удався і слово отримано – західні резиденти зійдуться в живому гіпнотичному дійстві і саме 4-го квітня ми дістанемо нагоду переконатися в тому особисто.

Докладної верифікації проекти давно не потребують, міцно закріпивши за собою статус ветеранів psybient-фронту. У кожного в послужному припасі, по парі десятиріч змістовної історії, промовисті каталоги релізів і сотні виступів.
За архітектурним фасадом Aes Dana вартує Вінсент Віллуї – досвідчений музичний продюсер, композитор, звукоінженер і незмінний співвласник Ultimae Records – провідної звукозаписуючої компанії, з поглибленим піклуванням навколо ембієнту та його психоделічних похідних; в фіксованому минулому, учасник і закрійник goa-chill бенду Asura. До тієї миті, коли Вінс звар’ював на семплуванні, програмуванні ударних і наглухо повінчався із “залізом”, він цілком щиро палахкотав в андеграундному розмаїтті метал-вертепів строкатого спектру.

Ймовірно, шляхи здобуття потрібного конструкту для притомного пробудження в актуальній якості, несповідимі: з юнацьких берегів, світ почав обертатись навколо бас-гітар, барабанів, спроб матеріалізувати вокальний ресурс... І, з оголошенням остаточної капітуляції душевного треш-хардкору перед тріумфом машин, арсенал доскіпливого француза вже виблискував асортиментом музичних надбань і навичок.
Не надто відмінна шведська рецептура мульти-інструменталіста, саунд-дизайнера, міцного кавомана і незмінного засновника Solar Fields – Магнуса Біргерссона. За твердженням скандинава: «Музика трапилася зі мною в день мого народження». Безперечно, культурний шар родинного оточення безпомилково згенерував прилучення малюка до музичного мистецтва. Дім не відав дефіциту у звуко-видобувних інструментах і вже із середини 80-х, майбутній гуру даунтемпо, взявся до схрещування синтезаторів із ПК і складання електронних опусів.

Подібно французькому колезі, апробація талантів відбулась у період бурхливого парубацтва. На ниві рок-н-ролу нещадно трощились гітари і ударні; серед іншого, бралися позиції клавішника в складах джаз-фанк і драм-н-бейс об'єднань. Теперішній звуковий всесвіт Studio Jupiter, Біргерссон називає не інакше як «Живий музей синтезу», де, пліч-о-пліч із полчищем машинного обладнання, гармонійно межує ліс струнних; а значить, в будь-який момент, в руках з легкістю може опинитись улюблений бунтар Gibson.

На кордоні декад, Aes Dana досягли еволюційної кульмінації в звучанні. Альбом "Inks" вже відзначено кращим в колекції проекту. У паритетній вазі, полноформат Магнуса "Ourdom" – по праву підсиливши реєстр обраних надходжень за 2018-й. Роком, що минув, дискографія Solar Fields оновилася чудовим зверненням до витоків у ремікс-виданні "Origin # 03". Найбільш хвилючи образи нових часів і пам'ятні напрацювання перейденого отримають втілення в Києві.

Крім жанрової солідарності запрошених митців, ноту інтриги нагнітає факт їх давнішнього альянсу, по не менш культовій колаборації H.U.V.A. Network.

Тематика заходу доповнена валідною точкою збору: Палац Культури «Куренiвка» з закріпленою адресою: Київ, вул. Костянтинівська 73. Вільний від кон'юнктурних забобонів арт-центр готовий прийняти виклик децибелами.

Ви можете купити квитки на Solar Fields/Aes Dana на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).