Odessa Classic: Камерний оркестр "Солісти Ізраелю"

16 серпня 2020, Нд. 19:00
від 1 грн.
від 1 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Увага! Концерт перенесено з 04.06.2020 на 16.08.2020. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату.

Камерний оркестр "Israel Soloists", Даніель Хоуп (скрипка), Беньямін Юсупов (художній керівник і диригент) в приміщенні Одеської філармонії!

В програмі:
Юсупов "What I wished for"
Бах Концерт до мінор для скрипки, альта з оркестром
Мендельсон Концерт ре мінор для скрипки з оркестром, соліст Даніель Хоуп
Шуберт-Малер "Дівчина і смерть"

Камерний Оркестр "Солісти Ізраелю" був створений в 2016 році і втілює ідею віртуозного ансамблю солістів виконуючих нестандартний репертуар шедеврів світової класики і сучасних творів. Склад музикантів базується на основі Ізраїльського філармонічного Оркестру (під керівництвом Зубіна Мети) і являє собою еліту музикантів-однодумців цієї країни.

Засновником, музичним керівником і диригентом є композитор і диригент Беньямін Юсупов.

Його твори, ексклюзивними правами на які володіє Гамбургське видавництво SIKORSKI, багаторазово виконувалися відомими солістами і колективами, серед яких Лондонський, Мюнхенський, Ізраїльський, Люцернський, Копенгагенський і Белградський філармонійні оркестри. Він тісно співпрацює з найбільшими музикантами, такими як: Максим Венгеров, Міша Майський, Вадим Рєпін, Олександр Князєв, Максим Рисанов, Сергій Накаряков, Костянтин Ліфшиц, Райнхольд Фрідріх і інші.

Музика Юсупова не обмежена ні жанровими, ні загальнокультурними рамками - вона об'єднує всі можливі стилі і впливи, що і створює неповторну мову композитора. Його твори відзначені численними нагородами.

У 2005 році філармонічним оркестром Північнонімецького радіо в Ганновері з тріумфом була виконана світова прем'єра його твору Viola Tango Rock Concerto, написаного спеціально для Максима Венгерова.

Юсупов написав також Віолончельний концерт для знаменитого віолончеліста Михайла Майського, присвятивши його 60-річчю соліста. Прем'єра його відбулася в Люцерні під керуванням автора. У 2014 році відбулася прем'єра скрипкового концерту "Голосу скрипки" присвяченого Вадиму Рєпіну і замовленого Трансібірским Арт Фестивалем спільно з філармонічним оркестром Радіо Франції та Берлінським Симфонічним Оркестром.