Сольний стендап – Дмитро Поліщук

23 лютого 2020, Нд. 20:00
Точка G Київ, вул. Хорива, 25
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Сольний стендап – Дмитро Поліщук у Києві - фото №1 Сольний стендап – Дмитро Поліщук у Києві
Сольний стендап – Дмитро Поліщук у Києві - фото №2 Сольний стендап – Дмитро Поліщук у Києві афіша
Сольний стендап – Дмитро Поліщук у Києві - фото №3 Сольний стендап – Дмитро Поліщук у Києві квитки
Сольний стендап – Дмитро Поліщук у Києві - фото №4 Сольний стендап – Дмитро Поліщук у Києві на concert.ua
Сольний стендап – Дмитро Поліщук у Києві - фото №5 Сольний стендап – Дмитро Поліщук у Києві фото

Про подiю

Сольний стендап – Дмитро Поліщук у Києві! Чекаємо на вас 23 лютого о 20:00 у Точка G.

Ви можете купити квитки на Сольний стендап - Дмитро Поліщук на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Свою кар'єру в комедії Дмитро Поліщук почав холодною зимою в далекому 2015 і з тих пір шукав себе, свій стиль подачі і напрацьовував матеріал. На його живих виступах ви могли почути десятки історій, в які людина потрапляє тільки волею пустунки долі або дикою збігом обставин. І цей сольник не стане винятком.

Діма піднімає і переосмислює такі важливі, філософські та життєстверджуючі теми як відповідальність, терпіння, прийняття та взяття мазка з уретри. Ви могли подумати, що зі списку можна було виключити мазок, адже він губиться на тлі більш глобальних речей і були б абсолютно праві. Але поки ... Поки так.

Схожі події

Стендап Українською. Влад Капиця. Рожевий Тур 13 березня 20:00, Пт Стендап Українською. Влад Капиця. Рожевий Тур Львів, Art Studio Passage від 150 грн. Стендап Українською. Влад Капиця. Рожевий Тур Вже не хочу 13 березня Стендап Українською. Влад Капиця. Рожевий Тур Art Studio Passage Придбати Сольний стендап - Сергiй Афонський 29 березня 19:00, Нд Сольний стендап - Сергiй Афонський Харків, Yankee BBQ & BAR від 200 грн. Сольний стендап - Сергiй Афонський Вже не хочу 29 березня Сольний стендап - Сергiй Афонський Yankee BBQ & BAR Придбати Improv Live Show СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ 07 квітня 19:00, Вт Improv Live Show Київ, CARIBBEAN club від 290 грн. Improv Live Show Вже не хочу 07 квітня Improv Live Show CARIBBEAN club Придбати Наталя Гаріпова Подію скасовано 09 квітня 19:00, Чт Наталя Гаріпова Одеса, Beit Grand від 250 грн. Наталя Гаріпова Вже не хочу 09 квітня Наталя Гаріпова Beit Grand Придбати