Сольный стендап Натальи Гариповой "Я же мать"

26 квітня 2020, Нд. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Сольный стендап Натальи Гариповой "Я же мать" у Києві! Чекаємо на вас 2020-04-26 в 19:00 на локації Bel etage, Київ.
Ви можете придбати квитки на Сольный стендап Натальи Гариповой "Я же мать" на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Стендап Наталії Гаріпова - це завжди виклик. В першу чергу, для неї самої. Вона відверто жартує на теми, які прийнято замовчувати в суспільстві. Про секс, про роль жінки в суспільстві і про те, куди ми разом з цим суспільством йдемо.
Програма «Я ж мати» - це стендап, в якому градус напруження тим не змінюється, змінюється лише те, що основна тема для жартів - це її вагітність. Адже, як виявилося, вагітна в своєму житті стикається з правдою про вагітність, тільки вже під час самої вагітності.

Кому буде цікаво:
Всім, хто вагітний, був вагітний або хоче завагітніти. Ну і просто людям з почуттям гумору, які не боятися переходити ту саму грань, якої всі так бояться.

Чому варто піти:
Ця програма більше ніколи не буде повторюватися.

Наталя найвідоміший і гастролює комік в країні. На її рахунку вже 2 написаних концертних програми «День незалежності» і «Вам буде за себе соромно», з якими вона відвідала Білорусь, Литву, Латвію, Ізраїль, Чехію і всю Україну.
Учасниця таких проектів, як Відкритий мікрофон (ТНТ), камеді Баттл (ТНТ) і Гуднайт клаб (1 + 1). Її виступи можна подивитися у випуску «Жіночий квартал» або на її каналі на YouTube.