Подію скасовано

Сольный стендап Натальи Гариповой "Я же мать"

26 квітня - 26 травня 2020 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 180 грн.
від 180 грн.

Галерея

Про подiю

Сольный стендап Натальи Гариповой "Я же мать" у Києві! Чекаємо на вас 2020-04-26 в 19:00 на локації Bel etage, Київ.
Ви можете придбати квитки на Сольный стендап Натальи Гариповой "Я же мать" на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Стендап Наталії Гаріпова - це завжди виклик. В першу чергу, для неї самої. Вона відверто жартує на теми, які прийнято замовчувати в суспільстві. Про секс, про роль жінки в суспільстві і про те, куди ми разом з цим суспільством йдемо.
Програма «Я ж мати» - це стендап, в якому градус напруження тим не змінюється, змінюється лише те, що основна тема для жартів - це її вагітність. Адже, як виявилося, вагітна в своєму житті стикається з правдою про вагітність, тільки вже під час самої вагітності.

Кому буде цікаво:
Всім, хто вагітний, був вагітний або хоче завагітніти. Ну і просто людям з почуттям гумору, які не боятися переходити ту саму грань, якої всі так бояться.

Чому варто піти:
Ця програма більше ніколи не буде повторюватися.

Наталя найвідоміший і гастролює комік в країні. На її рахунку вже 2 написаних концертних програми «День незалежності» і «Вам буде за себе соромно», з якими вона відвідала Білорусь, Литву, Латвію, Ізраїль, Чехію і всю Україну.
Учасниця таких проектів, як Відкритий мікрофон (ТНТ), камеді Баттл (ТНТ) і Гуднайт клаб (1 + 1). Її виступи можна подивитися у випуску «Жіночий квартал» або на її каналі на YouTube.

Схожі події

Підпільний Стендап: на даху Кооператив 14 серпня 19:30, Пт Підпільний Стендап: на даху Кооператив Київ, kooperativ від 299 грн. Підпільний Стендап: на даху Кооператив Вже не хочу 14 серпня Підпільний Стендап: на даху Кооператив kooperativ Придбати Вечірній квартал. Закриття літнього сезону 2020 03 вересня 20:00, Чт Вечірній квартал. Закриття літнього сезону 2020 Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 500 грн. Вечірній квартал. Закриття літнього сезону 2020 Вже не хочу 03 вересня Вечірній квартал. Закриття літнього сезону 2020 Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати Лесь Подерв'янський. Читання просто неба 21 серпня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський. Читання просто неба Львів, !FESTrepublic від 320 грн. Лесь Подерв'янський. Читання просто неба Вже не хочу 21 серпня Лесь Подерв'янський. Читання просто неба !FESTrepublic Придбати Театр «Маски» в комедії Театр «Маски» в комедії 2 Події Театр «Маски» в комедії "Руде місто" 13.08 - 23.08.2020