Солодка Даруся

23 березня 2020, Пн. 19:00
від 170 грн.
від 170 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Солодка Даруся у Львові! Чекаємо на вас 2020-03-23 в 19:00 на локації Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької, Львів.
Ви можете придбати квитки на Солодка Даруся на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)      Драма "Солодка Даруся" - вистава-легенда, постановка, що безперечно є знаковою у новітні історії Івано-Франківського театру, та одна з найвизначніших для українського театру останніх десяти років. Доля цієї вистави дивує збігами щасливих обставин: всього лише студентська робота курсу Ростислава Держипільського у 2008 році вражає своєю чесністю та глибиною як широкий глядацький загал, так і професійну критику: "Якщо на сцені справжнє, то нема жодної розбіжності між критиками і глядачами" (І.Чужинова).
      "Солодка Даруся" Івано-Франківців гідна представляти Україну на світовому рівні" - спільна думка компетентної аудиторії. Виставу вводять у репертуар театру і вже найближчим часом по прем'єрі драма "Солодка Даруся" стає найочікуванішою мистецькою подією у багатьох містах України, а незабаром її запрошують у США, Канаду, Польщу, Німеччину, Італію тощо. "Солодка Даруся" - учасник та переможець багатьох фестивалів і учасник мистецьких акцій за кордоном. 
       У 2009 та 2010 роках драма "Солодка Даруся" номінувалася на здобуття Національної премії України імені Т.Г.Шевченка.
       Драма на дві дії за мотивами однойменного роману М.Матіос (інсценізація - н.а.України Р.Держипільський) . 
      Режисура, сценічне рішення, музичне оформлення - н.а.України  Ростислав Держипільський 
      Пісенна режисура - лауреат Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка Наталія Половинка 
      Пластика - Андрій Кирильчук

Powered by Froala Editor