24-pay-mark Created with Sketch.

Сонати Шостаковича

17 жовтня 2019, чт. 19:00
Кірха Святої Катерини Київ, вул. Лютеранська, 22
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Сонати Шостаковича у Києві - фото №1 Сонати Шостаковича у Києві
Сонати Шостаковича у Києві - фото №2 Сонати Шостаковича у Києві афіша
Сонати Шостаковича у Києві - фото №3 Сонати Шостаковича у Києві квитки
Сонати Шостаковича у Києві - фото №4 Сонати Шостаковича у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти?

1. Ви почуєте музику Легенди ХХ сторіччя – Дмитра Шостаковича, який є музичним символів епохи. Ви прийдете на концерт і зможете забрати із собою справжні почуття Генія.
2. Сучасна людина вибирає класику, тому що це сьогодні на часі.
3. Хлопці з Nota Bene Chamber Group представлятимуть свою версію Сонат Шостаковича в стінах культової залі Кірхи, де музика звучить містично.

NB-DSCH. Сонати Дмитра Шостаковича звучатимуть у виконанні Nota Bene Chamber Group

Після спекотного, від фестивальних і сольних концертів літа, Nota Bene Chamber Group представляє унікальну програму, яку склав сам Дм.Шостакович. Коли свого часу звернулися до композитора з проханням запропонувати твори до авторського вечора, він назвав три свої сонати — для скрипки, альта і віолончелі. Саме ці твори, які є хітами камерної музики ХХ і ХХІ сторіччя лунатимуть в жовтневому концерті кращих (так, ви самі знаєте, що кращих) українських музикантів покоління Міленіуму. Дивний цей композитор – Дмитро Шостакович, коли інші своєю музикою відокремлюються від дійсності, він демонструє себе у реаліях буття всім – як романтик (соната для віолончелі), як відвертий філософ (соната для скрипки) і в останній сонаті в житті -= соната для альта, як модератор в діалогах з колегами по цеху: Бетховен, Рахманінов, Вагнер.

МАКСИМ ГРІНЧЕНКО (скрипка), ВАНЯ ГРІЦИШИН (альт), АРТЕМ ПОЛУДЕННИЙ (віолончель) та РОМА ЛОПАТИНСЬКИЙ (фортепіано) у відвертих розмовах з композитором.

Nota Bene Chamber Group
У складі:
- Максим Грінченко (скрипка)
- Артем Полуденний (віолончель)
- Іван Гріцишин (альт)
- Роман Лопатинський (фортепіано)

Сонати Дмитра Шостаковича
- соната для віолончелі і фортепіано, ор. 40 (1936)
- соната для скрипки і фортепіано, op. 134 (1968)
- соната для альта і фортепіано, ор.147 (1975)

Про виконавців:

Камерний альянс «Nota Bene Chamber group» був створений У 2015 році. Ансамбль об’єднав українських музикантів нової формації. Знані музиканти репрезентували вишуканість українського виконавства на міжнародних майстер-класах і фестивалях: Міжнародний фестиваль камерної музики в Пловдіві (Болгарія, 2016), 47-му Міжнародному фестивалі "Sofia Music Weeks" (Bulgaria, 2016), Майстер-класі Hvide Sande Masterclass (Данія, 2017), майстер-класі Landesmusikakademie (Німеччина, 2017), Міжнародному фестивалі Gogolfest (Україна, 2016), Міжнародному фестивалі музики “Bouquet Kyiv Stage” (Україна, 2018, 2019).

Саме тому з ними стали працювати такі зіркові музиканти, як: Хосе Рібера, Сакарі Теппонен, Хенрік Брендстрап, Іван Кучер, Денис Северін, Андрій Бєлов, інші.

Тож, знайомтеся -
Максим Грінченко (скрипка) – Лауреат Міжнародного конкурсу ім. М. Лисенка, Володар Гран-прі Міжнародного конкурсу «Мистецтво ХХІ століття», Стипендіат Міжнародного Благодійного Фонду В.Співакова, Дипломант Молодіжної музичної академії країн СНД Юрія Башмета. Веде активну концертну діяльність. Запрошений соліст концертних залів України, Польщі, Німеччини, США, Білорусі, Франції, ОАЕ, Сан-Петербургу та інших.

Нині Максим Грінченко концертмейстер Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.

Іван Грицишин (альт) - Лауреат всеукраїнських й міжнародних конкурсів. Учасник майстер-класу “International SommerakademieKammermusik” (Німеччина). Займається камерною та квартетною музикою. Нині він у складі Національного камерного ансамблю “Київські солісти”.

Артем Полуденний (віолончель) - У 16 років став Лауреатом Міжнародного конкурсу камерних ансамблів імені С.Танєєва. Лауреат Міжнародного музичного конкурсу імені Миколи Лисенка. Соліст Національного будинку органної та камерної музики України. Запрошений соліст Національного ансамблю солістів «Київська камерата», Симфонічного оркестру Донецької філармонії, Симфонічного оркестру Дніпровської філармонії, Державного естрадно-симфонічного оркестру, оркестру “Leopolis” (м. Львів), Національного симфонічного оркестру України, Київського камерного оркестру.

Роман Лопатинський (фортепіано), наймолодший учасник Nota Bene і найтитулованіший, - Лауреат міжнародних конкурсів Камерних ансамблів ім. Мазура, Відкритого конкурсу камерної музики пам’яті Ю. Полянського, Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті В. Горовиця, ІІ Міжнародного конкурсу камерних ансамблів ім. Гнесіних. Міжнародного конкурсу молодих піаністів у Тбілісі, Міжнародного конкурсу Gitta di Gorizia в Італії, Міжнародного конкурсу Ф.Бузоні в Італії, Міжнародного конкурсу Хамамацу в Японії. Також Роман був стипендіатом Благодійного фонду Швейцарії, Благодійного фонду Влади Прокаєвої ‘Обдаровані діти – майбутнє України’, Президентського фонду Л.Кучми” Україна”. У віці 16 років, як талановита особистість, був зарахований до Міжнародної піаністичної Академії в м.Імола (Італія). Виступав з концертами у Польщі, Ізраїлі, Італії, Марокко, Ліхтенштейні, Швейцарії, Німеччині, Росії, Франції, Японії. Мав сольні концерти у Токіо (Ginza – hall), Нью-Йорк (Steinway – hall), Париж (Alfred Corto – hall). Брав участь у фестивалях MITO (Турін, Мілан), Newport Festival (Нью-Порт, США), концерті-лекції в Sorbonne University (Париж), фестиваль Animato (Париж).

Схожі події

Latexfauna 03 грудня 18:00, сб Latexfauna Київ, КВЦ PARKOVY від 600 грн. Latexfauna Вже не хочу 03 грудня Latexfauna КВЦ PARKOVY Придбати Музика з фільмів про кохання при свічках 02 грудня 19:00, пт Музика з фільмів про кохання при свічках Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Музика з фільмів про кохання при свічках Вже не хочу 02 грудня Музика з фільмів про кохання при свічках Будинок архітектора Придбати Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен 08 грудня 19:00, чт Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Вже не хочу 08 грудня Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Будинок архітектора Придбати Latexfauna 02 грудня 18:00, пт Latexfauna Львів, Malevich Concert Arena від 450 грн. Latexfauna Вже не хочу 02 грудня Latexfauna Malevich Concert Arena Придбати