16 листопада 2019, Сб. 21:00
Портер Паб Київ, вул. Жилянська, 87 (107)
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт SONYA KAY?

1. Похресниця самої Софії Ротару.
2. Тільки кращі хіти.
3. Нові пісні разом з уже знайомими публіці хітами.

Sonya Kay – молода і талановита співачка, танцівниця і дизайнер. Її пісні автобіографічні, вони присвячені стосункам між молодими людьми, перепонам, які виникають у юності, першим переживанням і, звісно ж, коханню, тому слухач співпереживає кожну пісню.

Sonya Kay зростала у творчій та музичній сім’ї: батько, Сергій, був художнім керівником ансамблю «Черемош», в якому співала мати, Лідія Ротару, і її сестра - Ауріка. Софія Ротару є хрещеною матір’ю Sonya Kay. Протягом 10 років навчалася та проживала у Великобританії. Отримала ступінь магістра дизайнера інтер’єрів у Kingston University (Лондон).

Сольна кар’єра розпочалася з пісні «Дождь», потім «Белый снег». Сингл «Города» (2012) став справжнім хітом і народною піснею, звучав на всіх радіостанціях України і був представлений від lounge-версії до чотирьох dance-реміксів. У цьому ж році була прем’єра одноіменного кліпа та ремейку на музичних каналах країни. Восени 2012 року у столичному комплексі D’Lux співачка представила концертну програму і нову відеороботу на сингл «Сумасшедшая любовь» у двох мовних версіях.

У 2013 році вийшов сингл та кліп «По-английски».

Навесні 2015 року з’являється кліп та ремейк на сингл та ремікс «Обними меня», а у серпні – кліп «Вільна».

Період з кінця 2015 року і весь 2016 рік був присвячений створенню абсолютно нового проекту у стилі tropical house з елементами deep house. Концертна програма та новий альбом представлені у двох мовних версіях – українській та англійській. У вересні 2016 року на один із двох мовних синглів був презентований кліп «Знаю, я твоя» («Out of my mind»), який викликав захват у прихильників, позитивні відгуки від музичних критиків, зацікавленість у медійному просторі і пропозиції від лейблів.

Найближчим часом будуть створені ще два кліпи на композиції з нового альбому.

Схожі події

Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати Гра престолів: GRAND FINAL 18 листопада 19:00, Пн Гра престолів: GRAND FINAL Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 230 грн. Гра престолів: GRAND FINAL Вже не хочу 18 листопада Гра престолів: GRAND FINAL Одеський театр Опери та Балету Придбати O.Torvald 05 грудня 20:00, Чт O.Torvald Київ, StereoPlaza від 500 грн. O.Torvald Вже не хочу 05 грудня O.Torvald StereoPlaza Придбати JONY ELMAN ANDRO 08 грудня 19:00, Нд JONY ELMAN ANDRO Київ, StereoPlaza від 850 грн. JONY ELMAN ANDRO Вже не хочу 08 грудня JONY ELMAN ANDRO StereoPlaza Придбати