Sonya Kay

16 листопада 2019, Сб. 21:00
Портер Паб Київ, вул. Жилянська, 87 (107)
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт SONYA KAY?

1. Похресниця самої Софії Ротару.
2. Тільки кращі хіти.
3. Нові пісні разом з уже знайомими публіці хітами.

Sonya Kay – молода і талановита співачка, танцівниця і дизайнер. Її пісні автобіографічні, вони присвячені стосункам між молодими людьми, перепонам, які виникають у юності, першим переживанням і, звісно ж, коханню, тому слухач співпереживає кожну пісню.

Sonya Kay зростала у творчій та музичній сім’ї: батько, Сергій, був художнім керівником ансамблю «Черемош», в якому співала мати, Лідія Ротару, і її сестра - Ауріка. Софія Ротару є хрещеною матір’ю Sonya Kay. Протягом 10 років навчалася та проживала у Великобританії. Отримала ступінь магістра дизайнера інтер’єрів у Kingston University (Лондон).

Сольна кар’єра розпочалася з пісні «Дождь», потім «Белый снег». Сингл «Города» (2012) став справжнім хітом і народною піснею, звучав на всіх радіостанціях України і був представлений від lounge-версії до чотирьох dance-реміксів. У цьому ж році була прем’єра одноіменного кліпа та ремейку на музичних каналах країни. Восени 2012 року у столичному комплексі D’Lux співачка представила концертну програму і нову відеороботу на сингл «Сумасшедшая любовь» у двох мовних версіях.

У 2013 році вийшов сингл та кліп «По-английски».

Навесні 2015 року з’являється кліп та ремейк на сингл та ремікс «Обними меня», а у серпні – кліп «Вільна».

Період з кінця 2015 року і весь 2016 рік був присвячений створенню абсолютно нового проекту у стилі tropical house з елементами deep house. Концертна програма та новий альбом представлені у двох мовних версіях – українській та англійській. У вересні 2016 року на один із двох мовних синглів був презентований кліп «Знаю, я твоя» («Out of my mind»), який викликав захват у прихильників, позитивні відгуки від музичних критиків, зацікавленість у медійному просторі і пропозиції від лейблів.

Найближчим часом будуть створені ще два кліпи на композиції з нового альбому.

Схожі події

Vivienne Mort 14 вересня 19:00, Пн Vivienne Mort Київ, D12 від 390 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 вересня Vivienne Mort D12 Придбати Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати