16 березня 2019, Сб. 19:00
Центр Сучасного Мистецтва "ДАХ" Київ, вул. Велика Васильківська, 136
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

.. Музика давно перестала бути виключно способом самовираження. Для мене момент, коли я граю – це переживання цілісності. Саме тому я часто ототожнюю музику і любов – обом вдається зліпити всю одну маленьку людину у щось ціле (і побічно ще й сильне). Навмисно не пишу «кохання», бо це щось більше за нього.

Мої пісні часто вважають сумними (думаю, здебільшого не розуміючи текст:), але там не про сум. Меланхолія? Можливо. Але скоріше, побічні ефекти мінорного ладу, який я надто люблю. І те, що в ньому часто зчитується, як сум, насправді просто спокій і неймовірна врівноваженість (яких завжди так не вистачає).

Написання майже кожної пісні починається з імпровізації на гітарі. Граючи і граючи, я в якийсь момент знаходжу найближчий мені зараз звук і повторюю його. Через кілька хвилин (а інколи і одразу) починають виникати слова, речення, переживання. Збрешу, якщо скажу, що це не близькі мені переживання. Але однаково збрешу, сказавши, що все це лише про мене. Так, награючи одну і ту ж комбінацію звуків, я починаю співати. Часто співаю швидше, ніж встигаю осмислити слова. Інколи сама дивуюсь, які прояснення часом виникають.

Це нагадує сновидіння, в яких перестаєш себе питати чому/навіщо. Просто рухаєшся...

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати