Сорочинський ярмарок

12 лютого 2019, Вт. 19:00
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

А чи були ви хоча б раз на ярмарку в Сорочинцях? Якщо немає - терміново виправляйте ситуацію!

І не тому, що саме там краще сало, смачніше пиріжки, міцніше горілка і красивіше жінки. А тому, що це місце, де відбуваються цікаві події, трапляються всілякі дива і повсякденне життя народу нагадує запальне яскраве шоу з веселими піснями, танцями, щирою любов'ю, жартами і гоголівської містикою. Тут панує святкова атмосфера, яку не в змозі перемогти навіть нечиста сила. Для того, щоб відчути атмосферу не обов'язково їхати в Полтаву, можна відвідати Національну оперету і подивитися спектакль.

«Сорочинський ярмарок» - масштабний національний проект, в якому представлені багатства українських народних промислів, широта української душі та народної мудрості, український мелос та колоритний гумор. Глядачі в лічені секунди занурюються в це гучне і яскраве дійство і стежать за долями головних героїв, які вміють любити, дружити, співчувати, бути щирими і жити з відкритим серцем.

«Сорочинський ярмарок» - це яскравий зразок української класичної оперети, основоположником якої в Україні є А. Рябов.

У 2010 році «Сорочинський ярмарок» у версії Національної оперети була удостоєна престижної театральної премії «Київська Пектораль» як «Кращий музичний спектакль».

Інші дати

Сорочинський ярмарок

07 травня 2019 19:00

Київський національний академічний театр оперети, Київ

Перейти до опису
від 40 грн.

Сорочинський ярмарок

25 червня 2019 19:00

Київський національний академічний театр оперети, Київ

Перейти до опису
від 40 грн.

Схожі події

Звітний концерт хореографічної школи 25 травня 11:00, Сб Звітний концерт хореографічної школи Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Звітний концерт хореографічної школи Вже не хочу 25 травня Звітний концерт хореографічної школи Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Чорний квадрат. Любов буває двічі! 23 квітня 19:30, Вт Чорний квадрат. Любов буває двічі! Київ, ATLAS від 180 грн. Чорний квадрат. Любов буває двічі! Вже не хочу 23 квітня Чорний квадрат. Любов буває двічі! ATLAS Придбати Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш 14 травня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 14 травня Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати