Сорочинський ярмарок

16 жовтня 2020, Пт. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Сорочинський ярмарок в Одесі! Чекаємо вас 2020-10-16 о 19:00 на майданчику Український театр, Одеса.
Ви можете купити квитки на Сорочинський ярмарок на Concert.ua онлайнКоли чоловік і жінка сваряться, кожен навколо бажає, щоб вони помирилися, і як можна швидше. І тоді, дивись, ще й весілля буде! Так-так, як годиться: і примирення, і сватання, і весілля.

Та ще й неодмінно теж як годиться - галаслива, весела, музична, яскрава. А до того ж Солопій Черевик зі своєю дружиною Хіврі лається-лається, і неодмінно помириться, куди ж рідну душу діти!

А взагалі - багато тут людей, адже ярмарок в розпалі, і на людях він, і таємниць і пригод надзвичайних - на кожного «з гаком» вистачить, та ще й залишиться для нащадків ... Тому ярмарок це - справжній апогей свята для всіх і кожного. Відмінно описав це дійство Микола Гоголь, пьеcу ж за мотивами прози Гоголя створив Михайло Старицький. Ну, а спектакль поставив відомий майстер українського колориту і української душі - Костянтин Пивоваров.

Чи треба пояснювати, що на такі чудові перлини національної класики, як музична комедія «Сорочинський ярмарок», глядач завжди поспішає!