Сорочинський ярмарок

29 червня 2019, Сб. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Коли чоловік і жінка сваряться, кожен навколо бажає, щоб вони помирилися, і як можна швидше. І тоді, дивись, ще й весілля буде! Так-так, як годиться: і примирення, і сватання, і весілля.

Та ще й неодмінно теж як годиться - галаслива, весела, музична, яскрава. А до того ж Солопій Черевик зі своєю дружиною Хіврі лається-лається, і неодмінно помириться, куди ж рідну душу діти!

А взагалі - багато тут людей, адже ярмарок в розпалі, і на людях він, і таємниць і пригод надзвичайних - на кожного «з гаком» вистачить, та ще й залишиться для нащадків ... Тому ярмарок це - справжній апогей свята для всіх і кожного. Відмінно описав це дійство Микола Гоголь, пьеcу ж за мотивами прози Гоголя створив Михайло Старицький. Ну, а спектакль поставив відомий майстер українського колориту і української душі - Костянтин Пивоваров.

Чи треба пояснювати, що на такі чудові перлини національної класики, як музична комедія «Сорочинський ярмарок», глядач завжди поспішає!

Схожі події

Трубадур 28 вересня 18:30, Сб Трубадур Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Трубадур Вже не хочу 28 вересня Трубадур Одеський театр Опери та Балету Придбати Кентервільський привид 23 вересня 18:30, Пн Кентервільський привид Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Кентервільський привид Вже не хочу 23 вересня Кентервільський привид Театр музкомедії Придбати За двома зайцями 24 вересня 19:00, Вт За двома зайцями Одеса, Український театр від 40 грн. За двома зайцями Вже не хочу 24 вересня За двома зайцями Український театр Придбати Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати