Сотворіння

30 квітня 2019, Вт. 19:00
Палац культури "Молодіжний" Маріуполь, вул. Харлампіївська, 17/25
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Сотворіння у Маріуполі - фото №1 picture
Сотворіння у Маріуполі - фото №2 picture
Сотворіння у Маріуполі - фото №3 picture
Сотворіння у Маріуполі - фото №4 picture

Про подiю

Вистава є частиною театральної програми [Startup] Гогольfest 2019.

«#Cотворіння» – еко-драма маріупольського народного театру “Театроманія” про нас самих, наш вибір, нашу залежність від громадської думки, соціального оточення, впливу медіа, споживчих благ, про наше ігнорування наших же глибинних почуттів.

«#Cотворіння» є плодом спільної творчості режисерського дуету Ольги Самойлової та Антона Тельбізова. У виставі немає чітко вираженого головного героя, класичних мізансцен, діалогів, поступового розвитку сюжету, але постійно глядач знаходиться в напрузі, стовідсотково включенийі у постановку протягом всього дійства

Ми створюємо самі себе, свій всесвіт, своє оточення, свої почуття. Ми робимо свій вибір. І це дуже тяжко – мати сили на справжню любов, дружбу, етичну поведінку, боротьбу. Легше обрати чужий шлях, виконувати чужі завдання, жити по чужим правилам.

Є три герої, в них нема імен, вони говорять віршами та притчами. Їх дії не завжди зрозумілі. Але це все перший шар, це метафори, це сховище, це гра. Вслухайтесь! Побачте! Подумайте! Це ж Ви!

У постановці знайшлося місце і творчості письменника Володимира Леві, поетеси Наталії Ромашкіної і в'єтнамського мислителя, буддистського ченця Тхіть нать Ханя.
Всього у виставі беруть участь ні багато ні мало 28 акторів. Уваги варто все – їх міміка, пластика, рухи в контемп, оригінальні приталені костюми, аксесуари, зачісок.

«#Cотворіння» – це яскравий приклад сучасного українського театру, де форма та зміст однаково вражають та ворушать внутрішній світ.

Інші дати

Схожі події

В джазі тільки дівчата 08 грудня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 08 грудня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 3 Події Пісочна казка Снігова Королева 8.12 - 21.12.2019 Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 4 Події Ніч перед Різдвом 24.12 - 10.01.2020 Імперія ангелів 08 грудня 19:30, Нд Імперія ангелів Київ, Київська Консерваторія від 190 грн. Імперія ангелів Вже не хочу 08 грудня Імперія ангелів Київська Консерваторія Придбати