Сотворіння

30 квітня 2019, Вт. 19:00
Палац культури "Молодіжний" Маріуполь, вул. Харлампіївська 17/25
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Сотворіння у Маріуполі - фото №1 picture
Сотворіння у Маріуполі - фото №2 picture
Сотворіння у Маріуполі - фото №3 picture
Сотворіння у Маріуполі - фото №4 picture

Про подiю

Вистава є частиною театральної програми [Startup] Гогольfest 2019.

«#Cотворіння» – еко-драма маріупольського народного театру “Театроманія” про нас самих, наш вибір, нашу залежність від громадської думки, соціального оточення, впливу медіа, споживчих благ, про наше ігнорування наших же глибинних почуттів.

«#Cотворіння» є плодом спільної творчості режисерського дуету Ольги Самойлової та Антона Тельбізова. У виставі немає чітко вираженого головного героя, класичних мізансцен, діалогів, поступового розвитку сюжету, але постійно глядач знаходиться в напрузі, стовідсотково включенийі у постановку протягом всього дійства

Ми створюємо самі себе, свій всесвіт, своє оточення, свої почуття. Ми робимо свій вибір. І це дуже тяжко – мати сили на справжню любов, дружбу, етичну поведінку, боротьбу. Легше обрати чужий шлях, виконувати чужі завдання, жити по чужим правилам.

Є три герої, в них нема імен, вони говорять віршами та притчами. Їх дії не завжди зрозумілі. Але це все перший шар, це метафори, це сховище, це гра. Вслухайтесь! Побачте! Подумайте! Це ж Ви!

У постановці знайшлося місце і творчості письменника Володимира Леві, поетеси Наталії Ромашкіної і в'єтнамського мислителя, буддистського ченця Тхіть нать Ханя.
Всього у виставі беруть участь ні багато ні мало 28 акторів. Уваги варто все – їх міміка, пластика, рухи в контемп, оригінальні приталені костюми, аксесуари, зачісок.

«#Cотворіння» – це яскравий приклад сучасного українського театру, де форма та зміст однаково вражають та ворушать внутрішній світ.

Інші дати

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лебедине озеро 23 червня 18:30, Нд Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 23 червня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Тріумфальна арка Тріумфальна арка 3 Події Тріумфальна арка 16.06 - 23.06.2019