19 квітня 2019, Пт. 22:00
Underpub Одеса, Приморская 15/17
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Друзі! Наша команда з радістю представляє вашій увазі наступну вечірку Soulvibes: Plastik Цього разу ми вирішили змінити музичний формат і перейти на м'які ритми хауса.

Хедлайнер нашої вечірки -Дмитрий Рощупкин (aka Plastik) - Мінський dj, резидент і співзасновник музичної угруповання crave.dig. Уже понад 10 років Дмитро захоплено занурений в надра електроніки, не обмежуючись жанровими рамками. У його сетах можна почути музику з різних кінців землі, що виділяється своєю глибиною, потужністю імпульсу, тонкістю і потрапляє в саме серце досвідчених і чуйних слухачів.

Наступні наш гість - Саша Злих (Outer, Kyiv) .Любімец молоді, учасник багатьох масштабних андеграунд івентів, таких як Схема, Logic і багатьох других.В своїх виступах він також не ставить рамок і часто використовує нестандартні поєднання стилів від трансу, пси-трансу до техно, хауса і електро.Саша зможе здивувати навіть спокушеного цінителя підбором динамічною і вишуканої музики.

Третій гість нашого івенту, з Одеси, Женя Глухов.Участнік вечірок Music Brunch, Codex, Structure event, Agharti, Gravity life, вперше грати на техно майданчиках він почав два роки тому під псевдонімом Groot.Не обмежується якимось одним стильовим спрямуванням, вважаючи за краще експериментувати зі звуком, що робить його сети цікавими і непредсказуемимі.Его музичний смак і майстерне зведення не залишать можливості не танцювати, а також харизматичний стиль гри, якісний підбір треків в стилі хаус, техно-хаус, мікрохаус, румунське техно, румунський мінімал задасть потрібну динаміку і настрій.

Діма Корпан- (ака Kodi) наш четвертий гість (м.Тернопіль) Займається діджєїнгом з 2013 року. Починав з drum'n'base, трохи грав goa-trance, через рік пошуків перейшов на прямий биток, знайшов себе в цьому і розвивається на сьогоднішній день.Іграл в Одесі в Agharti, Київ в Mezzanine, на 20ft radio.Предпочітает такі напрямки як мінімал, мікрохаус, румунський мінімал, хаус (чикаго, детройт) з мотивами ейсід, трайбл, брейкбіт. Про себе в двох словах - "Люблю нові знайомства, спілкування та обмін досвідом, ділитися з людьми емоціями за допомогою мови яку розуміють усі - музика".

І останній артист (але ніяк не останній за значимістю і за якістю музики) - наймолодший учасник нашого лайн-апу-Віктор Баховка (ака Vybukhivka) родом з Одеси, проживає в Кракове.Коротко про себе: "Надихає просто прослуховування музики яка мені подобається і набагато сильніше надихає відвідування тусовки з артистом якого слухаю (що в Одесі не рідкість) "

Схожі події

Bacardi Dance Floor: Peggy Gou 04 жовтня 22:00, Пт Bacardi Dance Floor: Peggy Gou Київ, M82 від 500 грн. Bacardi Dance Floor: Peggy Gou Вже не хочу 04 жовтня Bacardi Dance Floor: Peggy Gou M82 Придбати KISS FM BIRTHDAY XVII 02 листопада 21:00, Сб KISS FM BIRTHDAY XVII Київ, StereoPlaza Вже не хочу 02 листопада KISS FM BIRTHDAY XVII StereoPlaza Придбати EMOTIONS Kids Disco Party 06 листопада 17:00, Ср EMOTIONS Kids Disco Party Київ, Палац спорту від 100 грн. EMOTIONS Kids Disco Party Вже не хочу 06 листопада EMOTIONS Kids Disco Party Палац спорту Придбати