24-pay-mark Created with Sketch.

Союз

21 червня 2019, пт. 19:30
Mezzanine Київ, вул. Нижньоюрківська, 31
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Союз у Києві - фото №1 picture
Союз у Києві - фото №2 Союз у Києві афіша
Союз у Києві - фото №3 Союз у Києві квитки

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ СОЮЗ?

1. Познайомитись з одним з найяскравіших імен на лейблі Івана Дорна Masterskaya.
2. Почути незвичайну суміш джазу, дрім-попу і краут-року.
3. Побачити музикантів, які реогранізовують побут в захопливі історії.

Це перший сольний концерт групи в Києві!

СОЮЗ – резиденти лейблу Masterskaya, адаптують звучання ранніх 70-х в сучасні реалії. Поєднуючи у своїй творчості авант-поп, краутрок, і джаз, вони створюють тонку музику, яка «розповідає про будні ліричного героя, життя якого втрачається в низці однакових днів».

Перший лонгплей групи «Это всё совсем не то», що вийшов в червні 2018 го на лейблі Masterskaya, відразу потрапив в чарти українського iTunes. Музиканти називали його «соціально-побутовим маніфестом про романтику життя в сучасному місті», а критики – зібраним, акуратним і ніжним наративом про те, чим живуть всі навколо і кожен з нас.

За недовгий час свого існування колектив уже встиг виступити на Шоукейс Tallinn Music Week і Moscow Music Week, а також на фестивалях Atlas Weekend, Stereo Weekend, One Love Fest.


Схожі події

Музичний вечір аніме композицій. Symphony of Anime Orchestra 31 грудня 15:00, нд Музичний вечір аніме композицій. Symphony of Anime Orchestra Київ, Київський культурний кластер "Краків" від 225 грн. Музичний вечір аніме композицій. Symphony of Anime Orchestra Вже не хочу 31 грудня Музичний вечір аніме композицій. Symphony of Anime Orchestra Київський культурний кластер "Краків" Придбати Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках 08 грудня 19:00, пт Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Київ, Будинок Кіно від 200 грн. Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Вже не хочу 08 грудня Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Будинок Кіно Придбати Magic Christmas Symphony 23 грудня 18:00, сб Magic Christmas Symphony Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Magic Christmas Symphony Вже не хочу 23 грудня Magic Christmas Symphony МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лілу45 02 грудня 19:00, сб Лілу45 Київ, Stereo Plaza. Малий зал від 800 грн. Лілу45 Вже не хочу 02 грудня Лілу45 Stereo Plaza. Малий зал Придбати