23 лютого 2020, Нд. 19:00
МПМ Зоря Вінниця, вул. Замостянська, 2
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Space of Variations у Вінниці - фото №1 Space of Variations у Вінниці
Space of Variations у Вінниці - фото №2 Space of Variations у Вінниці афіша
Space of Variations у Вінниці - фото №3 Space of Variations у Вінниці квитки
Space of Variations у Вінниці - фото №4 Space of Variations у Вінниці на concert.ua
Space of Variations у Вінниці - фото №5 Space of Variations у Вінниці фото
Space of Variations у Вінниці - фото №6 Space of Variations у Вінниці піти

Про подiю

Великий сольний концерт Space of Variations у рідній Вінниці з нагоди виходу нового альбому ХХХХХ !

Space Of Variations один із головних “важких” гуртів України, творчість якого можна охарактеризувати міксом metalcore, post hardcore та electronic.

Гурт двічі отримував титул кращої метал-групи країни за версією The Best Ukrainian Metal Act.

Space Of Variations – одні з небагатьох представників українського андеграунду, які регулярно гастролюють по Європі і роблять солдаути в рідній країні. Хлопці з Вінниці багаторазово ділили сцену з всесвітньо відомими групами, серед яких Architects, Devildriver, Emmure і Adept. У гурту є концепція, фактурне звучання і нереальна цілеспрямованість!

Фанати важкої музики в Україні та за її межами відгукуються про Space Of Variations, як про гурт, який створює меганасичену атмосферу на своїх концертах та паморочить розум і тіло своєю нестримною енергією, яка проникає всередину слухачів. Після концертів ті, хто відвідав, ще дуже довго виходять із трансу, у який їх ввели божевільні мотиви SOV.

Нещодавно завершили великий євротур разом з гуртом Jinjer (37 міст Європи), випустили альбом на крутому австрійському лейблі Napalm Records та оголосили великий тур Україною. Рідну Вінницю залишили на завершення першої частини туру.

Спеціальний гість сольнику – одеський альтернативний рок-гурт Septa потужна, агресивна, різножанрова музика, наповнена експериментами під впливом маткору, пост-металу та електроніки. За час свого існування Septa заробили репутацію чи не головних трудяг вітчизняної альтернативної метал сцени і є однією з найцікавіших команд свого напрямку.

Організатори події – мистецьке об'єднання “PLAI”, та сама команда, що створює вінницький AIR ГОГОЛЬFEST.