24-pay-mark Created with Sketch.

Didier Marouani & Space

10 грудня 2018, пн. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Didier Marouani & Space у Києві - фото №1 picture
Didier Marouani & Space у Києві - фото №2 picture
Didier Marouani & Space у Києві - фото №3 picture
Didier Marouani & Space у Києві - фото №4 picture
Didier Marouani & Space у Києві - фото №5 picture
Didier Marouani & Space у Києві - фото №6 picture
Didier Marouani & Space у Києві - фото №7 picture
Didier Marouani & Space у Києві - фото №8 picture
Didier Marouani & Space у Києві - фото №9 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Didier Marouani & Space?

1. Зустріч із культовою групою на її ювілейному концерті
2. Це інтелектуальна музика, котра не залишить вас байдужими
3. Космічна енергетика, підсилена новітніми спецефектами

Ювілейний концерт з нагоди 40-річчя гурту Space!

Дідьє Маруані підготував абсолютно нове шоу, котре буде презентовано у всіх країнах туру, зокрема в Україні, Казахстані, Росії, Вірменії та Грузії, де впродовж всієї своєї сорокалітньої діяльності завжди мав величезний успіх.

На вас чекає:
- чарівний Space, котрий спонукає до мрій вже друге покоління прихильників;
- новітнє освітлення, створене надзвичайно талановитою командою;
- магічні спецефекти;
- лазерне шоу.

Дідьє Маруані та гурт Space протягом 2 годин виконають свої хіти, а також здивують новим звучанням та прочитанням. У концерті візьме участь запрошена українська зірка та виконає 2 пісні на одній сцені з Дідьє та Space. Безумовно, ви отримаєте колосальне задоволення, слухаючи мелодії, котрі супроводжували вас з дитинства. Це подія, котру не можна пропустити!

Доторкніться до космічної енергетики легенди та станьте частиною зоряної естафети шалено успішного Дідьє Маруані та групи Space в їх міжзоряному круїзі, що триває вже 40 років!

Схожі події

Класика при свічках «Пори року» Вівальді 09 грудня 19:00, пт Класика при свічках «Пори року» Вівальді Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Класика при свічках «Пори року» Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках «Пори року» Вівальді КВЦ PARKOVY Придбати Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ 16 грудня 18:00, пт Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 1450 грн. Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Вже не хочу 16 грудня Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Stereo Plaza Придбати Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс 10 грудня 16:00, сб Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Вже не хочу 10 грудня Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс КВЦ PARKOVY Придбати Світла класика при свічках 11 грудня 18:00, нд Світла класика при свічках Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Світла класика при свічках Вже не хочу 11 грудня Світла класика при свічках Будинок Кіно Придбати