24-pay-mark Created with Sketch.

Didier Marouani & Space

10 грудня 2018, пн. 19:00-21:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 250 ₴
від 250 ₴

Галерея

Didier Marouani & Space у Києві - фото №1 picture
Didier Marouani & Space у Києві - фото №2 picture
Didier Marouani & Space у Києві - фото №3 picture
Didier Marouani & Space у Києві - фото №4 picture
Didier Marouani & Space у Києві - фото №5 picture
Didier Marouani & Space у Києві - фото №6 picture
Didier Marouani & Space у Києві - фото №7 picture
Didier Marouani & Space у Києві - фото №8 picture
Didier Marouani & Space у Києві - фото №9 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Didier Marouani & Space?

1. Зустріч із культовою групою на її ювілейному концерті
2. Це інтелектуальна музика, котра не залишить вас байдужими
3. Космічна енергетика, підсилена новітніми спецефектами

Ювілейний концерт з нагоди 40-річчя гурту Space!

Дідьє Маруані підготував абсолютно нове шоу, котре буде презентовано у всіх країнах туру, зокрема в Україні, Казахстані, Росії, Вірменії та Грузії, де впродовж всієї своєї сорокалітньої діяльності завжди мав величезний успіх.

На вас чекає:
- чарівний Space, котрий спонукає до мрій вже друге покоління прихильників;
- новітнє освітлення, створене надзвичайно талановитою командою;
- магічні спецефекти;
- лазерне шоу.

Дідьє Маруані та гурт Space протягом 2 годин виконають свої хіти, а також здивують новим звучанням та прочитанням. У концерті візьме участь запрошена українська зірка та виконає 2 пісні на одній сцені з Дідьє та Space. Безумовно, ви отримаєте колосальне задоволення, слухаючи мелодії, котрі супроводжували вас з дитинства. Це подія, котру не можна пропустити!

Доторкніться до космічної енергетики легенди та станьте частиною зоряної естафети шалено успішного Дідьє Маруані та групи Space в їх міжзоряному круїзі, що триває вже 40 років!

Схожі події

Рок балади в саду -40% на другий 25 травня 19:00, сб Рок балади в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Рок балади в саду Вже не хочу 25 травня Рок балади в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Фестиваль «V’YAVA Єднання» 23 травня 16:00, чт Фестиваль «V’YAVA Єднання» Київ, Арт-завод Платформа від 900 ₴ Фестиваль «V’YAVA Єднання» Вже не хочу 23 травня Фестиваль «V’YAVA Єднання» Арт-завод Платформа Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 17 серпня 19:00, сб Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Ужгород, Амфітеатр від 450 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 17 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Амфітеатр Придбати