24-pay-mark Created with Sketch.

SPACEORGAN SHOW/СПЕЙСОРГАН ШОУ

5 січня 2024, пт. 18:00-20:00
від 320 ₴
від 320 ₴

Галерея

SPACEORGAN SHOW/СПЕЙСОРГАН ШОУ spaceorgan-show-speisorgan-shou_odesskaya-oblastnaya-filarmoniya_080720231800_319

Про подiю

ПРЕМ’ЄРА!

SPACEORGAN SHOW/СПЕЙСОРГАН ШОУ

В програмі знамениті хіти ZODIAC, ELO, SPACE в аранжуваннях для органа

За пультом - Заслужена дiячка естрадного мистецтва України Олена Удрас (Україна/США)

  • Ударні - Андрій Саранді
  • Бас-гітара – Вячеслав Бабієнко
  • Вокал – Віталій Ончуленко

На захід в Одеську Філармонію буде привезено та встановлено красень орган AHLBORN, щоб подарувати вам незабутні враження!

* Німецький орган AHLBORN є одним з небагатьох, які можна почути в Одесі і тільки єдиний у місті електроорган, який має достатню палітру звуків для виконання сучасних хітів.

Також він є унікальною можливістю почути звучання органа саме в Одеській філармонії, адже на наші шоу ми привозимо та встановлюємо його на майданчик, на якому виступаємо.

На перший погляд електроорган не має труб, проте, натомість у пам’ять інструменту записані семпли справжніх труб і він видає їх реальний звук, що відтворюється за допомогою цифрових технологій.

Компанією AHLBORN була розроблена нова цифрова альтернатива під назвою SWP (обробка звукових хвиль). За допомогою цієї техніки створюються високоточні записи автентичних звуків органних труб. Потім вони аналізуються в дрібних деталях, від початку ноти до моменту, коли вона досягає свого сталого тону.

Протягом багатьох років AHLBORN зібрав величезну бібліотеку звуків органу з найкращих інструментів у Європі та Америці, включаючи як нещодавно створені моделі, так і набагато старші.

Схожі події

Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] 21 вересня 18:30, сб МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Львів, Event Hall на !FESTrepublic від 590 ₴ МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Вже не хочу 21 вересня МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Event Hall на !FESTrepublic Придбати Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 599 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати