24-pay-mark Created with Sketch.

SPACEORGAN SHOW/СПЕЙСОРГАН ШОУ

21 жовтня 2023, сб. 18:00
від 320 грн.
від 320 грн.
Обрати квиток

Галерея

SPACEORGAN SHOW/СПЕЙСОРГАН ШОУ spaceorgan-show-speisorgan-shou_odesskaya-oblastnaya-filarmoniya_080720231800_319

Про подiю

ПРЕМ’ЄРА!

 

SPACEORGAN SHOW/СПЕЙСОРГАН ШОУ

 

В програмі знамениті хіти ZODIAC, ELO, SPACE в аранжуваннях для органа

 

За пультом - Заслужена дiячка естрадного мистецтва України Олена Удрас (Україна/США)

 

Ударні - Свічкар Сніжана

Бас-гітара – Вячеслав Бабієнко

Вокал – Віталій Ончуленко

 

На захід в Одеську Філармонію буде привезено та встановлено красень орган AHLBORN, щоб подарувати вам незабутні враження!

 

* Німецький орган AHLBORN є одним з небагатьох, які можна почути в Одесі і тільки єдиний у місті електроорган, який має достатню палітру звуків для виконання сучасних хітів.

Також він є унікальною можливістю почути звучання органа саме в Одеській філармонії, адже на наші шоу ми привозимо та встановлюємо його на майданчик, на якому виступаємо.

На перший погляд електроорган не має труб, проте, натомість у пам’ять інструменту записані семпли справжніх труб і він видає їх реальний звук, що відтворюється за допомогою цифрових технологій.

Компанією AHLBORN була розроблена нова цифрова альтернатива під назвою SWP (обробка звукових хвиль). За допомогою цієї техніки створюються високоточні записи автентичних звуків органних труб. Потім вони аналізуються в дрібних деталях, від початку ноти до моменту, коли вона досягає свого сталого тону.

Протягом багатьох років AHLBORN зібрав величезну бібліотеку звуків органу з найкращих інструментів у Європі та Америці, включаючи як нещодавно створені моделі, так і набагато старші.