Спасибо

3 жовтня 2020, Сб. 19:00
Mezzanine Київ, вул. Нижньоюрківська, 31
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Спасибо у Києві! Чекаємо на вас 2020-10-03 в 19:00 на локації Mezzanine, Київ.
Ви можете придбати квитки на Спасибо на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 11 травня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Організатор: icecream promo

Подію перенесено з 31 травня на 3 жовтня.

Вони не були в Києві чотири роки, і ось повертаються, щоб знову сказати «Спасибо»! Так, це група «Спасибо» і 3 жовтня вони увірвуться в ваші серця. Щоб залишитися назавжди.

Їх порівнюють з новими психоделічними гаражними рок-групами світового рівня на кшталт The Oh Sees і King Gizzard, про них говорять, як про найбільш енергійної гітарної групі «нової російської хвилі». Ми ж їх ні з ким не порівнюємо, нічого пишного не говоримо, але вважаємо за краще слухати. Багато і на повторі.

Як кажуть хлопці, в кожній їх пісні, в кожному звуці і слові є свій посил і адресований він будь-кому, хто перебуває в сумнівах. Тобто, всім і кожному.

Купуй квиток і віддайся музичній хвилі. 3 жовтня