Спекотна ніч у "Ігуані"

22 грудня 2019, Нд. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Спекотна ніч у "Ігуані" у Києві - фото №1 Спекотна ніч у "Ігуані" у Києві
Спекотна ніч у "Ігуані" у Києві - фото №2 Спекотна ніч у "Ігуані" у Києві афіша
Спекотна ніч у "Ігуані" у Києві - фото №3 Спекотна ніч у "Ігуані" у Києві квитки

Про подiю

Спекотна ніч у "Ігуані" у Києві! Чекаємо на вас 2019-12-22 в 19:00 на локації Центр мистецтв Новий український театр, Київ.
Ви можете придбати квитки на Спекотна ніч у "Ігуані" на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Чи мрієте Ви про справжній «відпочинок»? Чи бажали б Ви мати власне маленьке «море»? Чи хотіли б Ви опинитися хоч не надовго в дивовижному місці, де Вас добре зрозуміють, де без слів відчують Ваш настрій, де Вас підтримають, запропонують чашечку чаю або кави, або яблучний сік… або коньячок… і все це «за щьот завєдєнія»? Якщо так, – то Вам до нас!

Вистава-концерт «Спекотна ніч у «Ігуані»» – сповнена неповторними авторськими піснями композитора й поета Іллі Рибалка – про наше місто, про кохання, про людей – про нас з вами.

Приходьте! І ми будемо раді вітати Вас в «Ігуані», де Ваші шлунок і душа ніколи не залишаться голодними! Заходьте до нас… і шукайте своє море… Знаходьте свою внутрішню гармонію… Ніхто за Вас цього не зробить… Цей шлях маєте пройти Ви самі… І будете щасливими… і ще довго-довго будете згадувати наші моремрії…

Як пізнати себе? Хто я є? Хто ми є? –
Душі світла – й тіла, що скоряються часу…
Весь наш світ – це одне, все живе й неживе.
Ми – частинки єдиного всесвіту. І це прекрасно!..