17 серпня 2019, Сб. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 190 грн.
від 190 грн.

Галерея

Про подiю

17-го серпня BANDURA SUMMER SHOW від гурту “Шпилясті Кобзарі”!

Учасники шоу “Голос країни” та “Україна має талант”, чисельних фестивалів та мистецьких заходів представляють в Києві велике бандурне шоу:

• улюблені українські пісні в сучасному форматі
• легендарні світові і ретро-хіти в авторському аранжуванні
• легкі та вишукані інструментальні твори
• авторські композиції в різноманітних стилях від лаунжу до джазу
• незабутня музична вечірка для меломанів та поціновувачів бандури

“Шпилясті Кобзарі” гармонійно поєднують колорит народної музики з мотивами сучасних пісень, звуки народного інструменту з ритмами танцювальних композицій.

Засновник гурту Ярослав Джусь — відомий бандурист, фіналіст шоу “Україна має талант”, а в складі віртуози гри на бандурі з усієї України. Колектив вже відвідав з виступами Бельгію, Францію, Великобританію, Німеччину, Польщу, Канаду, Іспанію, Італію, Швейцарію, Королівство Саудівська Аравія та Китай.

“Шпилясті кобзарі” перевертають уявлення про бандуру - це дуже колоритно та драйвово. Коли слухаєш цих музикантів, складно повірити, що так може звучати народний інструмент.

Схожі події

Гра Престолів: Всі сезони 19 серпня 19:00, Пн Гра Престолів: Всі сезони Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 250 грн. Гра Престолів: Всі сезони Вже не хочу 19 серпня Гра Престолів: Всі сезони Одеський театр Опери та Балету Придбати Один в Каное. Великий літній концерт 31 серпня 19:00, Сб Один в Каное. Великий літній концерт Київ, D12 від 350 грн. Один в Каное. Великий літній концерт Вже не хочу 31 серпня Один в Каное. Великий літній концерт D12 Придбати Один в Каное. Великий літній концерт 19 серпня 19:00, Пн Один в Каное. Великий літній концерт Одеса, Зелений театр від 250 грн. Один в Каное. Великий літній концерт Вже не хочу 19 серпня Один в Каное. Великий літній концерт Зелений театр Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 MONATIK Love It Ритм Тур 2019 6 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 24.08 - 20.09.2019