Spirit of Georgia. Державний ансамбль пісні і танцю "MKHEDRULI"

28 жовтня 2019, Пн. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Вперше на сценах України та Молдови Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Мхедрулі» з новою програмою «Дух Грузії».

Яскраве автентичне шоу, що виконується носіями національного фольклору, одягнене в академічні форми оповідань про Грузію: про її історії, легенди і людей, про хоробрість і доброту, про військові перемоги, а також про любов і повагу до жінки.

У сценах з національної історії Грузії і Кавказу виконавці демонструють бої на справжніх бойових грузинських мечах.

Унікальні танці, музика і пісні виконуються в барвистих національних костюмах, доповнених світловим оформленням з урахуванням ультрасучасних технологій.

60 танцюристів, співаків і музикантів продемонструють вам свою виконавську майстерність, перенесуть вас в казково красиву країну, де все - порив вітру, стукіт барабанів і дзвонів, велична тиша гір і радісне дзюрчання гірських потоків - все пов'язано нерозривно з музикою, піснею і танцем.

Не пропустіть!

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Woodkid 26 травня 20:00, Вт Woodkid Київ, StereoPlaza від 950 грн. Woodkid Вже не хочу 26 травня Woodkid StereoPlaza Придбати Ludovico Einaudi 22 вересня 20:00, Вт Ludovico Einaudi Київ, Палац Україна від 998 грн. Ludovico Einaudi Вже не хочу 22 вересня Ludovico Einaudi Палац Україна Придбати