19 квітня 2019, Пт. 19:00
Теплий Ламповий Київ, вул. Омельяновича-Павленко (Суворова), 4/6
від 450 грн.
від 450 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Spiritual Front"?

1. Послухати неповторне поєднання нефолокe, вальсу, танго і кабаре у виконанні "Spiritual Front".
2. Першим почути треки з нового альбому «Amour Braque».
3. Насолодитися живим виконанням кращих хітів колективу.

"Spiritual Front" повертаються в Україну!

"Spiritual Front" – один з найяскравіших неофолк-колективів не тільки Італії, але і всієї Європи. Уміло поєднуючи неофолк з вальсом, танго і кабаре, а також щедро приправляючи все це атмосферою Дикого Заходу, Симоне Сальватори і qjujкоманда в короткі терміни добилися міжнародного визнання. І ось "Spiritual Front" повертаються в Україну з невеликим туром.

"Spiritual Front" готують абсолютно нову програму. Альбом «Amour Braque» став більш, ніж просто вдалим продовженням всієї попередньої творчості колективу, тому пропускати його презентацію не варто. Звичайно ж, нас з вами також очікують і всіма улюблені хіти.

Пила II. Здавалося б, яке відношення "Spiritual Front" має до культового хорору? Пісня «The Gift of Life» прозвучала у цьому фільмі і це далеко не єдина поява "Spiritual Front" у кінематографі. Інша їхня пісня, «Jesus Died in Las Vegas», стала саундтреком американського серіалу «Лас-Вегас».

«Володимирський Централ курця», на жаль, не потребує представлення публіці , але в арсеналі у "Spiritual Front" є «Володимирський Централ здорової людини». Справа в тому що, на в альбомі «Amour Braque» є трек з назвою «Vladimir Central», який Сальватори і команда напевно зіграють в турі.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Пошлая Молли 25 травня 18:00, Сб Пошлая Молли Харків, Арт-завод МЕХАНІКА від 350 грн. Пошлая Молли Вже не хочу 25 травня Пошлая Молли Арт-завод МЕХАНІКА Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати