19 квітня 2019, Пт. 19:00
Теплий Ламповий Київ, вул. Омельяновича-Павленко (Суворова), 4/6
від 450 грн.
від 450 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Spiritual Front"?

1. Послухати неповторне поєднання нефолокe, вальсу, танго і кабаре у виконанні "Spiritual Front".
2. Першим почути треки з нового альбому «Amour Braque».
3. Насолодитися живим виконанням кращих хітів колективу.

"Spiritual Front" повертаються в Україну!

"Spiritual Front" – один з найяскравіших неофолк-колективів не тільки Італії, але і всієї Європи. Уміло поєднуючи неофолк з вальсом, танго і кабаре, а також щедро приправляючи все це атмосферою Дикого Заходу, Симоне Сальватори і qjujкоманда в короткі терміни добилися міжнародного визнання. І ось "Spiritual Front" повертаються в Україну з невеликим туром.

"Spiritual Front" готують абсолютно нову програму. Альбом «Amour Braque» став більш, ніж просто вдалим продовженням всієї попередньої творчості колективу, тому пропускати його презентацію не варто. Звичайно ж, нас з вами також очікують і всіма улюблені хіти.

Пила II. Здавалося б, яке відношення "Spiritual Front" має до культового хорору? Пісня «The Gift of Life» прозвучала у цьому фільмі і це далеко не єдина поява "Spiritual Front" у кінематографі. Інша їхня пісня, «Jesus Died in Las Vegas», стала саундтреком американського серіалу «Лас-Вегас».

«Володимирський Централ курця», на жаль, не потребує представлення публіці , але в арсеналі у "Spiritual Front" є «Володимирський Централ здорової людини». Справа в тому що, на в альбомі «Amour Braque» є трек з назвою «Vladimir Central», який Сальватори і команда напевно зіграють в турі.

Схожі події

Слава СЭ 20 жовтня 19:00, Нд Слава СЭ Київ, Центральний будинок художника від 120 грн. Слава СЭ Вже не хочу 20 жовтня Слава СЭ Центральний будинок художника Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 699 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД -40% на другий квиток 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати