10 листопада 2019, Нд. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Спляча красуня у Києві - фото №1 Спляча красуня у Києві
Спляча красуня у Києві - фото №2 Спляча красуня у Києві афіша
Спляча красуня у Києві - фото №3 Спляча красуня у Києві квитки
Спляча красуня у Києві - фото №4 Спляча красуня у Києві на concert.ua

Про подiю

10 листопада на головній сцені України! Ана Софія Шеллер і Микола Городиський в балеті «Спляча красуня»! Зірки світового балету знову в Києві!

Вони вже підкорили сцени Америки і Європи. І тепер будуть радувати українського глядача. У Києві ви могли їх бачити в парі з кращою балериною України Катериною Кухар і прем'єром Національної опери Стояновим Олександром в балетах "Жизель" і "Лебедине озеро".

Балет «Спляча красуня» - казковий спектакль, чудова феєрія, яка захоплює глядача як своєю яскравою і урочистою візуальною складовою укупі з музичною темою авторства великого Чайковського, так і глибинним філософським підтекстом. Балет в трьох діях поставлений за сюжетом відомої всім з дитинства казки Шарля Перро про принцесу, яка заснула на сотню, та її яку пробудив від її чаклунського сну тільки поцілунок прекрасного принца.

Створюючи партитуру для цієї постановки, Чайковський в повній мірі розкрив свій легендарний талант, звівши музику для балету з рангу «підлеглого стану» в супроводі танцю, в складний і відкриваючий нові горизонти твір. Чудова музика, чудові танці і святкові декорації на дві з половиною години повертають глядача в чарівний світ дитинства.