Балет "Спляча Красуня"

17 липня 2019, Ср. 11:00
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Зразковий ансамбль класичного танцю «Фуете», ДШМ 4 представляє: балет-казку в трьох актах на музику видатного класика П.І.Чайковського - «Спляча красуня». Спектакль поставлений за сюжетом відомої всім з дитинства казки Шарля Перро про принцесу, яка заснула на сотню років, яку пробудив від її чаклунського сну тільки поцілунок прекрасного принца.

Засновником колективу «Фуете» є педагог, хореограф - Козяр Марина Юріївна. Пізніше до школи приєднується педагог, хореограф - Погорецкая Анна Володимирівна. За плечима цих чудових викладачів багаторічний досвід і професія артистів балету в Одеському національному театрі опери та балету. У процесі творчого синтезу вони дають нове життя нестаріючої класики: «Спляча Красуня», «Лускунчик», другий акт «Лебединого Озера» П. І. Чайковського. Так само в репертуарі ансамблю - вечір балету складається з номерів класичної і сучасної спадщини танцю.

Колектив щільно співпрацює з Оперним театром. Наші юні балерини зайняті в репертуарних спектаклях, які з незмінним успіхом йдуть на великій сцені: « Народження балерини »,« Спляча красуня ». Яскрава концертна діяльність і конкурсні нагороди - зразковий показник того, що« Фуете »стрімко розвивається і підкорює нові вершини.

Схожі події

польська кров 21 вересня 18:30, Сб польська кров Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. польська кров Вже не хочу 21 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Ліки від депресії 15 вересня 19:00, Нд Ліки від депресії Одеса, Російський театр від 60 грн. Ліки від депресії Вже не хочу 15 вересня Ліки від депресії Російський театр Придбати польська кров 20 вересня 18:30, Пт польська кров Одеса, Театр музкомедії від 200 грн. польська кров Вже не хочу 20 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Оксамитовий сезон Оксамитовий сезон 1 Подія Оксамитовий сезон 15.09 - 15.09.2019