Дитячий балет "Спляча красуня"

27 липня 2019, Сб. 12:00
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Зразковий ансамбль класичного танцю «Фуете», ДШМ 4 представляє: балет-казку в трьох актах на музику видатного класика П.І.Чайковського - «Спляча красуня». Спектакль поставлений за сюжетом відомої всім з дитинства казки Шарля Перро про принцесу, яка заснула на сотню років, яку пробудив від її чаклунського сну тільки поцілунок прекрасного принца.

Засновником колективу «Фуете» є педагог, хореограф - Козяр Марина Юріївна. Пізніше до школи приєднується педагог, хореограф - Погорецкая Анна Володимирівна. За плечима цих чудових викладачів багаторічний досвід і професія артистів балету в Одеському національному театрі опери та балету. У процесі творчого синтезу вони дають нове життя вічній класиці: «Спляча Красуня», «Лускунчик», другий акт «Лебединого Озера» П. І. Чайковського. Так само в репертуарі ансамблю - вечір балету складається з номерів класичної і сучасної спадщини танцю.

Колектив щільно співпрацює з Оперним театром. Наші юні балерини зайняті в репертуарних спектаклях, які з незмінним успіхом йдуть на великій сцені: « Народження балерини », «Спляча красуня ». Яскрава концертна діяльність і конкурсні нагороди - зразковий показник того, що« Фуете» стрімко розвивається і підкорює нові вершини.

Схожі події

Польська кров Польська кров 3 Події Польська кров 21.09 - 05.10.2019 ХХ. сімейні хроніки 21 вересня 19:00, Сб ХХ. сімейні хроніки Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. ХХ. сімейні хроніки Вже не хочу 21 вересня ХХ. сімейні хроніки Театр на Чайній Придбати Дружина на біс 21 вересня 19:00, Сб Дружина на біс Одеса, Російський театр від 60 грн. Дружина на біс Вже не хочу 21 вересня Дружина на біс Російський театр Придбати Весна для Гітлера 21 вересня 19:00, Сб Весна для Гітлера Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 150 грн. Весна для Гітлера Вже не хочу 21 вересня Весна для Гітлера МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати