Спляча Красуня. Казки з оркестром

14 жовтня 2018, Нд. 12:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 110 грн.
від 110 грн.

Галерея

Спляча Красуня. Казки з оркестром у Києві - фото №1 Спляча Красуня. Казки з оркестром у Києві
Спляча Красуня. Казки з оркестром у Києві - фото №2 Спляча Красуня. Казки з оркестром у Києві афіша
Спляча Красуня. Казки з оркестром у Києві - фото №3 Спляча Красуня. Казки з оркестром у Києві квитки
Спляча Красуня. Казки з оркестром у Києві - фото №4 Спляча Красуня. Казки з оркестром у Києві на concert.ua
Спляча Красуня. Казки з оркестром у Києві - фото №5 Спляча Красуня. Казки з оркестром у Києві фото
Спляча Красуня. Казки з оркестром у Києві - фото №6 Спляча Красуня. Казки з оркестром у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Спляча Красуня. Казки з оркестром"?

1. Можливість навчити дитину бачити і чути красу через казки
2. Дивовижне поєднання яскравої водної анімації і пісочного шоу з творами великого П.І.Чайковського
3. Вашій дитині точно сподобається спостерігати за тим, як казка стає дійсністю.

Знайомство дитини з творами мистецтва є захоплюючою пригодою, яка справляє на нього надзвичайне враження. Проект «Казки з Оркестром» позбавляє від необхідності шукати те що могло б сподобатися дитині і потренувати його уяву.

Ми прекрасно знаємо, що діти полюбляють розглядати яскраві картинки і що в цей час у їх свідомості народжуються дивовижні художні образи. Тому, щоб зробити враження яскравіше, музиканти, актори і художники об’єднали свої зусилля!

Чарівну казку «Спляча красуня» розповість відома акторка й популярна телеведуча — Лілія Ребрик під акомпанемент музичних творів великого П. І. Чайковського у виконанні Національного ансамблю «Київська Камерата». Художнім доповненням музично-літературного виступу стане барвиста водна анімація у виконанні Ангеліни Золотої та чаруюче пісочне шоу Андрія Пісочного! Вперше на великій сцені ці два мистецтва зіллються на одному крані!

Унікальна техніка Ебру — це древнє мистецтво живопису по воді. Мозаїка танцюючих фарб — це світ дитячих фантазій, втілений в реальність. Малюнки піском додадуть чітких силуетів і динаміку. Яскрава палітра кольору та водно-пісочний візерунки перетворяться на казкових героїв. На очах у глядачів оживуть справжні музичні картини у Співтворчості з водою і піском!

Хіба можна провести час з дитиною краще і з більшою користю?

Пориньте в чарівний світ музики, казок, піску і води!

Читає - Лілія Ребрик
Диригент - Олег Маринченко
Водний живопис - Ангеліна Золота
Пісочне шоу - Андрій Пісочний
Продюсер – Новохатко Олена

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 42 Події Німецький цирк Black and White 16.02 - 21.04.2019 Dakh Daughters 06 квітня 19:00, Сб Dakh Daughters Київ, Палац культури КПІ від 290 грн. Dakh Daughters Вже не хочу 06 квітня Dakh Daughters Палац культури КПІ Придбати Театр вух. Мої найкращі весняні канікули 01 березня 19:00, Пт Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Київ, Будинок Кіно від 290 грн. Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Вже не хочу 01 березня Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Будинок Кіно Придбати Чорний Квадрат: Чи не випадкові зв'язки 05 березня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Чи не випадкові зв'язки Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Чи не випадкові зв'язки Вже не хочу 05 березня Чорний Квадрат: Чи не випадкові зв'язки Bel etage Придбати