24-pay-mark Created with Sketch.
Подію скасовано

СПЛИН

16 червня 2022, чт. 20:00
Стадіон Метеор Дніпро, вул. О. Макарова, 27-А
від 599 грн.
від 599 грн.

Галерея

СПЛИН у Дніпрі - фото №1 splin-dnipro_stadion-meteor_160620222000_605

Про подiю

Легендарні «СПЛІН» виступлять у Дніпрі на стадіоні «Метеор» 16 червня 2022!

Концерт стане по-справжньому довгоочікуваною подією – минулого разу гурт був у Дніпрі у далекому 2013 році, став хедлайнером фестивалю «The Best City.UA». «СПЛІН» готують програму «THE BEST», до якої увійдуть кращі пісні із різних альбомів.

Культові хіти «Выхода нет», «Орбит без сахара», «Танцуй!», «Мое сердце», «Новые люди», «Линия жизни», «Романс» та багато інших стали улюбленими для декількох поколінь та назавжди залишаться класикою рок-музики. Разом з цим, за останні 8 років «СПЛІН» випустили 5 альбомів, пісні з яких ще не чули в Дніпрі у живому виконанні гурту. Тому, сюрпризів буде дуже багато.

Концерт «СПЛІН» відбудеться у форматі масштабного стадіонного шоу, місце проведення – стадіон «Метеор». Гурт порадує глядачів потужним лайвом, а світловий та візуальний супровід ще більш посилять враження від музики та вокалу.

Приходьте на концерт, щоб заспівати рядки пісень, які ви точно знаєте напам'ять:

  • «И мое сердце остановилось, мое сердце замерло»;
  • «Скоро рассвет, выхода нет, ключ поверни и полетели»;
  • «Она жует свой Орбит без сахара, и вспоминает тех, о ком плакала»;
  • «Лови мой ритм – танцуй, танцуй, танцуй, танцуй!»

Про гурт «СПЛІН»:

Рок-гурт із Санкт-Петербургу. Незмінний лідер — Олександр Васильєв. Гурт створено у 1994. На рахунку гурту 14 студійних альбомів. Музику «СПЛІН» можна віднести до жанрів: альтернативний рок, арт-рок, поп-рок, інді-рок, електронний рок, пост-панк, пост-гранж, психоделічний рок.

Артисти

Схожі події

Latexfauna 03 грудня 18:00, сб Latexfauna Київ, КВЦ PARKOVY від 600 грн. Latexfauna Вже не хочу 03 грудня Latexfauna КВЦ PARKOVY Придбати Музика з фільмів про кохання при свічках 02 грудня 19:00, пт Музика з фільмів про кохання при свічках Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Музика з фільмів про кохання при свічках Вже не хочу 02 грудня Музика з фільмів про кохання при свічках Будинок архітектора Придбати Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен 08 грудня 19:00, чт Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Вже не хочу 08 грудня Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Будинок архітектора Придбати Latexfauna 02 грудня 18:00, пт Latexfauna Львів, Malevich Concert Arena від 450 грн. Latexfauna Вже не хочу 02 грудня Latexfauna Malevich Concert Arena Придбати