24-pay-mark Created with Sketch.
Подію скасовано

СПЛИН

12 червня 2022, нд. 20:00-22:00
Стадіон Чорноморець Одеса, вул. Маразлієвська,1
від 699 ₴
від 699 ₴

Галерея

СПЛИН в Одесі - фото №1 splin-odesa_stadion-chornomorec_120620222000_679

Про подiю

Легендарні «СПЛІН» виступлять в Одесі на стадіоні «Чорноморець» 12 червня 2022!

Концерт стане по-справжньому довгоочікуваною подією – минулого разу гурт був у Одесі у далекому 2013 році. «СПЛІН» готують програму «THE BEST», до якої увійдуть кращі пісні із різних альбомів.

Культові хіти «Выхода нет», «Орбит без сахара», «Танцуй!», «Мое сердце», «Новые люди», «Линия жизни», «Романс» та багато інших стали улюбленими для декількох поколінь та назавжди залишаться класикою рок-музики. Разом з цим, за останні 8 років «СПЛІН» випустили 5 альбомів, пісні з яких ще не чули в Одесі у живому виконанні гурту. Тому, сюрпризів буде дуже багато.

Концерт «СПЛІН» відбудеться у форматі масштабного стадіонного шоу, місце проведення – стадіон «Чорноморець». Гурт порадує глядачів потужним лайвом, а світловий та візуальний супровід ще більш посилять враження від музики та вокалу.

Приходьте на концерт, щоб заспівати рядки пісень, які ви точно знаєте напам'ять:

  • «И мое сердце остановилось, мое сердце замерло»;
  • «Скоро рассвет, выхода нет, ключ поверни и полетели»;
  • «Она жует свой Орбит без сахара, и вспоминает тех, о ком плакала»;
  • «Лови мой ритм – танцуй, танцуй, танцуй, танцуй!»

Про гурт «СПЛІН»:

Рок-гурт із Санкт-Петербургу. Незмінний лідер — Олександр Васильєв. Гурт створено у 1994. На рахунку гурту 14 студійних альбомів. Музику «СПЛІН» можна віднести до жанрів: альтернативний рок, арт-рок, поп-рок, інді-рок, електронний рок, пост-панк, пост-гранж, психоделічний рок.

Артисти