Спляча красуня

22 лютого 2020, Сб. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Спляча красуня в Одесі! Чекаємо вас 2020-02-22 о 18:30 на майданчику Одеський Національний Академічний театр Опери та Балету, Одеса.
Ви можете купити квитки на Спляча красуня на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чому варто піти на спектакль «Спляча красуня»?

1. Балет «Спляча красуня» є визнаним шедевром в світі мистецтва.
2. Красиве твір навчить вірити в чудеса.
3. Приголомшлива хореографія і чарівна музика віднесуть в чарівний світ казки.

На сцені Одеського оперного театру - балет-феєрія Петра Ілліча Чайковського «Спляча красуня»

Хореографія Маріуса Петіпа, з фрагментами хореографії К. Сергєєва і Ф. Лопухова. Обов'язково приходьте!

Улюблена казка про зачарованої красуні оживе на сцені. Глядачі з головою поринуть у чарівний світ і загадкові пригоди. Там живуть чудові феї і знайомі кожному казкові герої - Кіт у Чоботях, Блакитний птах, Червона Шапочка і Вовк. Ви на одному диханні пройдете довгий шлях принца Дезіре до його долі - зачарованої принцеси Аврорі. І відчуєте себе званими гостями на пишне весілля в палаці. Чуєте? Це вже поскрипують його старовинні двері ...

Балет-феєрія «Спляча красуня» - це чудовий зразок гармонійної співпраці композитора, хореографа і либреттиста. Складна структура твору, монументальні і при цьому витончені хореографічні композиції вражають. Ніхто не залишиться байдужим.

Диригент-постановник - Олександра Самоіле.
Диригент - заслужений артист України Ігор Чернецький.
Балет в 2-х діях, з антрактом.
Чекаємо Вас!

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 27 лютого 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 27 лютого Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 14 березня 19:00, Сб Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 14 березня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати Катерина Катерина 2 Події Катерина 5.03 - 21.04.2020 Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару 50% на другий 20 березня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 50 грн. Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Вже не хочу 20 березня Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати