22 листопада 2018, Чт. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Спляча красуня у Києві - фото №1 Спляча красуня у Києві
Спляча красуня у Києві - фото №2 Спляча красуня у Києві афіша
Спляча красуня у Києві - фото №3 Спляча красуня у Києві квитки
Спляча красуня у Києві - фото №4 Спляча красуня у Києві на concert.ua
Спляча красуня у Києві - фото №5 Спляча красуня у Києві фото

Про подiю

Шедевр світової класики – «Спляча красуня» у виконанні зірок світового балету!

22 листопада на історичній сцені Національної опери України – балет «Спляча красуня». Головні партії Аврори та принца Дезіре в балеті танцюють народна артистка України Катерина Кухар (Ekaterina Kuhar) та прем'єр Голландського національного балету Йонг Джу Чой (Young Guy Choi). Запрошений артист Йонг Джу Чой (Young Guy Choi) – прем'єр Голландського національного балету. Лауреат багатьох престижних міжнародних балетних конкурсів, був удостоєний премії Олександри Радіус. Танцювати у Києві Йонг Джу Чой буде не вперше, у вересні цього року він підкорив глядачів Національної опери України в виставі «Лускунчик» не тільки своєю бездоганною технікою та виразністю рухів, але й високими та легкими стрибками. У листопаді Йонг Джу Чой знову вийде в дуеті з витонченою і невагомою Катериною Кухар.

Катерина Кухар – народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на кращі балетні сцени світу: в Париж (Palais des congres), Токіо (BunkaKaikan), Шанхай (Shanghai Grand Theatre), Женеву (Theatre duLeman), Рим (Teatro dell'Opera di Roma ), Мадрид (TheatroReal), Маскат (The Royal Opera House Muscat), Берлін (Staatsballet Berlin) і багато інших. А в Україні завдяки її імені у балетного мистецтва стало більше шанувальників. Величезна акторська майстерність Катерини, елегантність її рухів та чуттєвість у танці безперечно зачарує глядачів і перенесе їх у казкову атмосферу.

Про виставу:

«Спляча красуня» – легенда балетної світової класики, казка про кохання за сюжетом Шарля Перро під музичні мотиви геніального Петра Чайковського. Ця вистава стала справжньою подією в історії музично-хореографічного мистецтва кінця XIX століття, з того часу класичний балет є прикрасою у репертуарі майже всіх головних театрів світу.

Музика: Петра Чайковського
Хореографія: У виставі використані хореографічні фрагменти Федора Лопухова, Юрія Григоровича.
Лібрето: Івана Всеволожського та Маріуса Петіпа за казкою Шарля Перро.

Схожі події

Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Аліса в країні чудес 28 липня 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 28 липня Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати