22 листопада 2018, Чт. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Спляча красуня у Києві - фото №1 Спляча красуня у Києві
Спляча красуня у Києві - фото №2 Спляча красуня у Києві афіша
Спляча красуня у Києві - фото №3 Спляча красуня у Києві квитки
Спляча красуня у Києві - фото №4 Спляча красуня у Києві на concert.ua
Спляча красуня у Києві - фото №5 Спляча красуня у Києві фото

Про подiю

Шедевр світової класики - всесвітньо відомий балет "Спляча красуня" у виконанні зірок світового балету! 22 листопада на сцені Національного академічного театру опери та балету імені Тараса Шевченка зберуться справжні майстри балетного світу.

Цей балет вперше пройшов на сцені Паризької Опери 27 квітня 1829 року в постановці балетмейстера Ж.-П. Омера за участю Марії Тальоні, Ліз Нобле та інших. Нова версія Чайковського та Петіпа була визнана найвидатнішою - і балет зайняв місце серед світових шедеврів балетного мистецтва.

Головні партії виконають зірки світової сцени!

Дезіре - прем'єр Національного балету Нідерландів Йонг Джу Чой, чий талант дозволив йому всього за 5 років пройти шлях від танцівника кордебалету до провідного соліста трупи, дебютуючи у грудні 2015 року в партії принца в балеті "Лускунчик". Своє навчання балету він розпочав у Сеулі, а останні два роки навчання він провів в Академії танцю у Швейцарії. Йонг є лауреатом багатьох найпрестижніших міжнародних балетних конкурсів, був удостоєний премії Олександри Радіус. Великий репертуар цього артиста включає практично всі провідні класичні партії, а також постановки таких хореографів як Джордж Баланчін, Вільям Форсайт, Бенжамен Мільп’є. Істотно збагатила його творчій почерк співпраця з такими майстрами як Ханс ван Манен, Джон Ноймайер, Кшиштоф Пастор, Крістофер Уілдон, Олексій Ратманський, Пітер Райт та інші.

Аврора - народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів, володар Ордену Княгині Ольги, член жюрі міжнародних конкурсів та член жюрі шоу "Танці з зірками" - незрівнянна Катерина Кухар. Катерину можна з повною впевненістю назвати кращьою балериною сучасної України. Вона виступає на кращих сценах Франції, Італії, Греції, Іспанії, Швейцарії, Америки, Китаю, Кореї, Індії та інших. Її майстерність визнано легендами балетної сцени. Вражаюча індивідуальність Катерини Кухар на сцені заворожує з першого погляду та робить її стиль танцю неповторним. Поєднання техніки з надзвичайною акторською грою, краса тіла та ліній, глибинний темперамент і легкість вносить легку ексцентрику в малюнок класичного танцю.