22 листопада 2018, Чт. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Спляча красуня у Києві - фото №1 Спляча красуня у Києві
Спляча красуня у Києві - фото №2 Спляча красуня у Києві афіша
Спляча красуня у Києві - фото №3 Спляча красуня у Києві квитки
Спляча красуня у Києві - фото №4 Спляча красуня у Києві на concert.ua
Спляча красуня у Києві - фото №5 Спляча красуня у Києві фото

Про подiю

Шедевр світової класики – «Спляча красуня» у виконанні зірок світового балету!

22 листопада на історичній сцені Національної опери України – балет «Спляча красуня». Головні партії Аврори та принца Дезіре в балеті танцюють народна артистка України Катерина Кухар (Ekaterina Kuhar) та прем'єр Голландського національного балету Йонг Джу Чой (Young Guy Choi). Запрошений артист Йонг Джу Чой (Young Guy Choi) – прем'єр Голландського національного балету. Лауреат багатьох престижних міжнародних балетних конкурсів, був удостоєний премії Олександри Радіус. Танцювати у Києві Йонг Джу Чой буде не вперше, у вересні цього року він підкорив глядачів Національної опери України в виставі «Лускунчик» не тільки своєю бездоганною технікою та виразністю рухів, але й високими та легкими стрибками. У листопаді Йонг Джу Чой знову вийде в дуеті з витонченою і невагомою Катериною Кухар.

Катерина Кухар – народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на кращі балетні сцени світу: в Париж (Palais des congres), Токіо (BunkaKaikan), Шанхай (Shanghai Grand Theatre), Женеву (Theatre duLeman), Рим (Teatro dell'Opera di Roma ), Мадрид (TheatroReal), Маскат (The Royal Opera House Muscat), Берлін (Staatsballet Berlin) і багато інших. А в Україні завдяки її імені у балетного мистецтва стало більше шанувальників. Величезна акторська майстерність Катерини, елегантність її рухів та чуттєвість у танці безперечно зачарує глядачів і перенесе їх у казкову атмосферу.

Про виставу:

«Спляча красуня» – легенда балетної світової класики, казка про кохання за сюжетом Шарля Перро під музичні мотиви геніального Петра Чайковського. Ця вистава стала справжньою подією в історії музично-хореографічного мистецтва кінця XIX століття, з того часу класичний балет є прикрасою у репертуарі майже всіх головних театрів світу.

Музика: Петра Чайковського
Хореографія: У виставі використані хореографічні фрагменти Федора Лопухова, Юрія Григоровича.
Лібрето: Івана Всеволожського та Маріуса Петіпа за казкою Шарля Перро.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 39 Подiй Німецький цирк Black and White 22.02 - 21.04.2019 Декамерон Декамерон 2 Події Декамерон 6.03 - 07.03.2019 Мужики не танцюють стриптиз Мужики не танцюють стриптиз 5 Подiй Мужики не танцюють стриптиз 24.02 - 07.03.2019 Серенада Сонячної Долини 08 березня 19:00, Пт Серенада Сонячної Долини Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 200 грн. Серенада Сонячної Долини Вже не хочу 08 березня Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати