20 жовтня 2018, Сб. 19:00
Mezzanine Київ, вул. Нижньоюрківська, 31
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

ssshhhiiittt! у Києві - фото №1 ssshhhiiittt! у Києві
ssshhhiiittt! у Києві - фото №2 ssshhhiiittt! у Києві афіша
ssshhhiiittt! у Києві - фото №3 ssshhhiiittt! у Києві квитки
ssshhhiiittt! у Києві - фото №4 ssshhhiiittt! у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт ssshhhiiittt?

1. Почути найкрутіші хіти групи.
2. Провести вечір зі змістом.
3. Підспівувати під "19", "Ніч", "100% Surf", "Найсумніший", "Любов", "Май", "Вісім", "Середина сумних років", "Тримати це в собі" і ін.

Звичайний хлопець, яких багато, Микита Кислов (ssshhhiiittt!) Почав одного разу записувати прості, щирі і зрозумілі пісні про кохання, життя, смерті. Спочатку у нього вийшло достукатися до сотні людей. Потім до тисячі. Зараз на концерт ssshhhiiittt! не дістати квитків. Так що варто поквапитися!

Гаражна група з Ярославської області під назвою ssshhhiiittt! існує з 2015 року. Зараз за плечима колективу чотири успішних релізу. Микита Кислов, лідер команди пише тексти і створює аранжування. Його музичні орієнтири - The Wytches, Mineral, Bondage Fairies, Freud and Suicidal Vampires та ін.

Перший EP вийшов в 2015 році і півроку колектив існував тільки в мережі. Так що дебютний концерт відбувся лише в 2016 році, але після цього хлопців вже було не зупинити. 8 грудня минулого року побачив світ другий альбом ssshhhiiittt! "Я Так Ненавиджу Це". На його презентації в московському клубі стався аншлаг. Збірник назвали одним з найбільш потрапляють в точку записів року. Критики похвалили музикантів за простоту і чесність.

Восени 2017 року колектив випустив альбом "Друге життя", а навесні цього року за ним послідував четвертий реліз - "cередина сумних років" .Тепер ssshhhiiittt! розширюють географію своїх виступів. Адже їх дуже чекають! І дочекаються.

Інші дати

ssshhhiiittt!

17 жовтня 2018 19:00

Клуб "Живот" ,  Харків

Перейти до опису
від 250 грн.

ssshhhiiittt!

18 жовтня 2018 19:00

Клуб Module ,  Дніпро

Перейти до опису
від 250 грн.

ssshhhiiittt!

19 жовтня 2018 19:00

More Music Club ,  Одеса

Перейти до опису
від 250 грн.