23 листопада 2018, Пт. 23:59
Palladium Одеса, Вул.Італійський бульвар, 4
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Stage Rockers?

1. Безкоштовний вхід для дівчат.
2. Яскраві представники сучасних модних стилів Nu Disco-Indie Dance / Deep House / G-House / Deep Tech в Україні.
3. Крута шоу-програма

STAGE ROCKERS - електронний дует, що складається з двох саунд-продюсерів: Геннадія Власенка та Івана Заїкіна. Є яскравими представниками сучасних модних стилів Nu Disco-Indie Dance / Deep House / G-House / Deep Tech в Україні.

Stage Rockers за дуже короткий період видавався на більш ніж 20 зарубіжних лейблах, таких як: LouLou Records, SLEAZY G, CUFF, SPIRIT SOUL RECORDS, Erase Records та інші. Маючи широку аудиторію слухачів за кордоном, вони отримали підтримку від топових DJ's, таких як: Kolombo, Rob Made, Amine Edge & DANCE, Jean Bacarreza, Loulou Players, LOOP, Thee Cool Cats, Dakar Carvalho, Heavy Pins, Saccao, Tapesh.

Найбільшу популярність Stage Rockers отримали випустивши трек "I'm Waiting", який за короткий період часу став дуже популярним в нашій країні і також за її межами.

Музика Stage Rockers відрізняється особливим звучанням Bass-line і якісним саундом, тому вечірки з ними - це завжди драйв, адреналін та позитивні емоції.

Перспективний молодий проект набирає обертів і без їхньої участі не обходиться жодна вечірка в стилі Deep House. За невеликий період Stage Rockers відіграли в багатьох клубах України і просуваються в Європі.

ПАЛЛАДІУМ - ПЕРШИЙ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ! ВІДПОЧИНЬ НАПОВНУ!

Дівчатам безкоштовний вхід всю ніч.

Діє фейс-контроль. У заклад не допускаються особи: в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, з агресивною поведінкою, які не досягли 18 річного віку, в спортивному одязі.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати