Сталкери

26 січня 2019, Сб. 19:00
Сцена 6 Київ, вул. Васильківська, 1
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на постановку "Сталкери"?

1. Подивитися виставу, яка стала володарем театральної премії "Київська пектораль".
2. Побачити специфічну комедію, де реальність і міф мають однакову силу.
3. Радіоактивний гумор, що межує з правдою життя.

У занедбаному чорнобильському селі живуть забуті й нікому не потрібні троє. Дивна баба Фрося, її хвороблива дочка Слава і придуркуватий внучок Вовчик. Був колись і чоловік у Слави, але давно зник: зібрав нишком речі – і пішов.

Тут картопля – це делікатес. А "згущьонка" – взагалі фантастика! Герої постановки задаються питанням, чому вони живуть у зоні, а інші – поза нею? Це чорнобильське гетто стає метафорою всієї країни, відрізаної штучно від світу. Зі сцени виразно звучать основні ілюзії і страхи українців. Міфічні європейські далі, подорожі в які фінансово не доступні більшості населення, лякають своїми "свободами", і бігти з цього світу можна вже тільки на той світ.

Вистава – перший результат співпраці відомого українського драматурга Павла Ар'є і режисера Стаса Жиркова. "Сталкери" і "Слава героям" – своєрідний диптих про актуальне життя України. Це історія, яка заслуговує, щоб її почули.

У ролях: Ірма Вітовська, Владислав Писаренко, Віталіна Біблів, Олексій Нагрудний.

Схожі події

Севільський цирульник 03 травня 18:30, Пт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 03 травня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Батерфляй - Заборонені кольори 27 квітня 18:00, Сб Батерфляй - Заборонені кольори Маріуполь, Палац культури "Молодіжний" від 100 грн. Батерфляй - Заборонені кольори Вже не хочу 27 квітня Батерфляй - Заборонені кольори Палац культури "Молодіжний" Придбати О Два 29 квітня 18:30, Пн О Два Маріуполь, Палац культури "Молодіжний" від 100 грн. О Два Вже не хочу 29 квітня О Два Палац культури "Молодіжний" Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати