Стань лідером фандрейзингу

20 червня 2019, Чт. 18:30
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 500 грн.
від 500 грн.

Про подiю

Чому варто піти лекцію Стань лідером фандрейзингу?

1. Дізнаєтесь як прокачати себе у фандрейзингу
2. Спікер— міжнародний тренер із фандрейзингу і лідерства
3. Як залучати більше коштів та будувати довгострокову комунікацію з доброчинцями

У червні, на запрошення Українського католицького університету, в Україну вперше завітає з лекцією британський тренер із фандрейзингу і лідерства Стівен Джордж. Понад 35 років він допомагає лідерам некомерційних організацій світу ставати кращими фандрейзерами. У Києві Стівен поділиться успішним досвідом Британії та США і навчить учасників, як залучати більше коштів та будувати довгострокову комунікацію з доброчинцями.

«Мій досвід у фандрейзингу більший, ніж вік незалежної України. Але ви маєте дійсно сильну історію, яка природно рухає ваше суспільство до добрих справ. Британія ж не мала таких злетів і падінь протягом багатьох років, і нам доводилося вигадувати інновації, щоб розвивати культуру благодійності, — розповідає Стівен Джордж. — Я розкажу, як працюють ці техніки і як ми за перший рік акції зібрали 55 мільйонів фунтів стерлінгів для дітей, що потерпають від насилля. І головне — чому ці техніки не працюють, якщо ти поганий лідер».

На лекції про те, як залучити гроші в некомерційні організації та стати лідером із фандрейзингу, Стівен Джордж розповість:
- як у Британії протягом 700 років формувалися законодавча база і культура благодійності, та що варто перейняти Україні;
- про успішні кейси фандрейзингу, які вплинули на історію країни;
- 7 основних принципів, як стати кращим фандрейзером і водночас кращим лідером;
- як пояснити донорам та організаціям, навіщо допомагати і давати гроші;
- що таке donor experience, як піклуватися про доброчинців та будувати тривалі стосунки з донорами.


«Ця подія допоможе представникам некомерційного сектора та всім, хто прагне змінити світ, прокачати себе у фандрейзингу, перейняти міжнародний досвід та вирватися із локального контексту, — стверджує Марія Артеменко, засновниця Центру розвитку благодійності, кураторка програми Управління благодійними фондами УКУ. — Ми маємо навчатися у найкращих, щоб ставати професіоналами, бути ефективнішими і масштабувати зміни. У нас важлива місія: перетворити всі сили, час, гроші, енергію, які люди вкладають у благодійність, на реальний вплив».

Зустріч зі Стівеном буде цікавою для керівників і волонтерів соціальних проектів, благодійних фондів і громадських організацій; КСВ-фахівців; власників відповідального бізнесу і всіх, хто прагне змінити світ.

Відкрита лекція Стівена Джорджа пройде 20 червня о 18:30 у FEDORIV Hub (вул. Велика Васильківська, 5, поверх 5) за підтримки Українського католицького університету та Центру розвитку благодійності.

«УКУ формує фандрейзингову культуру в Україні власним прикладом. Без державного фінансування університет розвиває освітні програми, насамперед, завдяки допомозі благодійників. Ми поширюємо найкращі фандрейзингові практики, запрошуючи відомих експертів із Західної Європи та США. Одним із них є британський тренер і консультант з фандрейзингу та лідерства Стівен Джордж» — коментує директор Київського центру УКУ Оксана Кулаковська.

Стівен Джордж — міжнародний тренер із фандрейзингу і лідерства. Понад 35 років працює у некомерційному секторі, зокрема в UNICEF, у британській благодійній організації, що займається правами людей з інвалідністю (Scope), захистом дітей від насилля (NSPCC), підтримкою людей, хворих на рак (Maggie’s). Керує програмою лідерства у фандрейзингу і є віце-головою Інституту фандрейзингу у Великобританії.

Схожі події

Експофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH 25 вересня 10:00, Ср Експофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH Київ, МВЦ від 100 грн. Експофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH Вже не хочу 25 вересня Експофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH МВЦ Придбати УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК 04 жовтня 11:00, Пт УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК Київ, Арт-завод Платформа від 50 грн. УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК Вже не хочу 04 жовтня УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК Арт-завод Платформа Придбати Амонашвілі 28 жовтня 10:00, Пн Амонашвілі Одеса, Концерт хол Одеса від 450 грн. Амонашвілі Вже не хочу 28 жовтня Амонашвілі Концерт хол Одеса Придбати Майстер Клас Сергія Табачнікова 27 вересня 20:00, Пт Майстер Клас Сергія Табачнікова Київ, Теплий Ламповий від 200 грн. Майстер Клас Сергія Табачнікова Вже не хочу 27 вересня Майстер Клас Сергія Табачнікова Теплий Ламповий Придбати