Stand Up Show: пий в четвер, врятуй суботу!

9 липня 2020, Чт. 20:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 400 грн.
від 400 грн.

Про подiю

«Пий в четвер - врятуй суботу!» - це серія стендап вечірок, які пройдуть під грифом «без мату».
Ну або майже без мату ...
Ну може бл *кнемо раз чи два ...
Але з повагою і тільки там де дуже треба)

Віримо, що стендап вечір - це місце для спілкування, тут не тільки коміки виходять на сцену і жартують. Ми хочемо створити теплу атмосферу, тому ведучий буде імпровізувати з глядачами, досить сісти попереду і мати настрій поговорити або прийти в рясі і попивати ігристе, дивлячись що вам ближче)

А в іншому це буде класичний стендап вечір: 5 досвідчених коміків, 100 місць (з дотриманням всіх правил безпеки), барна стійка, шум річки Дніпро.

Лайнап вечора:

Артур Петров - сценарист телевізійних проектів і кіно, учасник шоу "Комік на мільйон" на телеканалі ICTV, резидент клубу "The Stand Up".

Лера Мандзюк - переможниця шоу "Розсміши коміка", учасниця шоу "Жіночий квартал" і # ГудНайтКлаб.

Макс Коновал - переможець шоу "Розсміши Коміка", фіналіст "Стендап Шоу" на Новому Каналі, резидент клубу "The Stand Up".

Дмитро Поліщук - кращий сторітейлер Києва, резидент клубу "Kyiv Standup Cult".

Ведучий вечора:

Сергій Афонський - автор курсу "Теорія жарти", резидент клубу "Kyiv Standup Cult".

Нарешті нам можна зустрітися вживу!
Business Stand Up Agency і Kyiv Standup Cult чекають тебе, твоїх друзів і подруг, твою дівчину, твого хлопця, твою родину і навіть тих твоїх знайомих, які кажуть «В Україні немає стендапа» 9 липня 20:00 на ЮБК.

PS: Едді Мерфі і Вупі Голдберг цього разу виступати не будуть.

Схожі події

Є місто, яке я бачу уві сні ... 14 липня 19:00, Вт Є місто, яке я бачу уві сні ... Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Є місто, яке я бачу уві сні ... Вже не хочу 14 липня Є місто, яке я бачу уві сні ... Будинок Клоунів Придбати Лесь Подерв'янський 02 серпня 19:00, Нд Лесь Подерв'янський Одеса, Зелений театр від 370 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 02 серпня Лесь Подерв'янський Зелений театр Придбати Театр «Маски» в комедії «Одеський підкидьок» 11 липня 19:00, Сб Театр «Маски» в комедії «Одеський підкидьок» Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Театр «Маски» в комедії «Одеський підкидьок» Вже не хочу 11 липня Театр «Маски» в комедії «Одеський підкидьок» Будинок Клоунів Придбати Влад Капиця. Рожевий Тур. Одеса 11 липня 19:00, Сб Влад Капиця. Рожевий Тур. Одеса Одеса, Арт-кафе "Шкаф" від 200 грн. Влад Капиця. Рожевий Тур. Одеса Вже не хочу 11 липня Влад Капиця. Рожевий Тур. Одеса Арт-кафе "Шкаф" Придбати