Stand-Up: Святослав Марченко і друзі!

8 листопада 2019, Пт. 19:00
Marché Central Київ, Бессарабська площа, 2
від 69 грн.
від 69 грн.
Обрати квиток

Галерея

Stand-Up: Святослав Марченко і друзі! у Києві - фото №1 Stand-Up: Святослав Марченко і друзі! у Києві
Stand-Up: Святослав Марченко і друзі! у Києві - фото №2 Stand-Up: Святослав Марченко і друзі! у Києві афіша
Stand-Up: Святослав Марченко і друзі! у Києві - фото №3 Stand-Up: Святослав Марченко і друзі! у Києві квитки

Про подiю

«Stand-Up» – сміливі жарти від відомих українських коміків!

Стендап – це сміливий та відвертий гумор про те, що відбувається з нами і навколо нас. На концерті кожен з присутніх стає частиною стендап-комедії. Коміки діляться з глядачами своїми думками та емоціями, які не залишать байдужим нікого!

8 листопада для вас виступає:

СВЯТОСЛАВ МАРЧЕНКО – комік, якому не сидиться на місці. Він народився в місті Городище, навчався в Черкасах, живе в Києві, а померти походу збирається в Парижі. На його рахунку безліч виступів на багатьох стендап майданчиках країни. На додачу, Святослав Марченко, пише сценарії для телевізійних гумористичних проектів України.

Та його друзі:
• АНДРІЙ БЕРЕЖКО – учасник проекту «Сomedy Батл» та «Відкритого мікрофону на ТНТ», переможець проекту «Розсміши коміка» та учасник телевізійного проекту «Ліга Сміху».
• СЛАВА БУ – учасник та організатор Standup_ks (Херсон) та Standup_Niko (Миколаїв), учасник телевізійного проекту «Розсміши коміка».
• СЕРГІЙ СТЕПАНИСЬКО – магістр української філології. Лютий Народознавець, який розповідає про те, чим живе його єдине кохання – БАТЬКІВЩИНА. Переможець «Розсміши коміка», учасник телевізійного фестивалю «Ліги Сміху», автор і учасник гумористичних проектів.
• КИРИЛО МАЗУР – наймолодший комік України, двічі переможець шоу «Розсміши коміка», володар премії «Відкриття фестивалю» на українському фестивалі стендап-комедії.
• ДЕНИС ГОЛИШЕВ – резидент «Карате стендап клуба», автор студії «Мамахохотала».

Тривалість програми 1,5 години. Рекомендовано особам від 18 років.

«Ukrainian Stand-Up Agency» – серйозний підхід до смішних подій!