22 грудня 2019, Нд. 19:00
Alfavito Hotel Київ, вул. Предславинська, 35Д
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Stand-Up ALFAVITO у Києві - фото №1 Stand-Up ALFAVITO у Києві

Про подiю

Stand-Up ALFAVITO в Києві! Чекаємо вас 2019-12-22 о 19:00 на майданчику Alfavito Hotel, Київ.
Ви можете купити квитки на Stand-Up ALFAVITO на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Стендап вечір у вишуканому кафе-барі «FORTE», готелю «ALFAVITO»!

«FORTE» - кафе-бар з особливою творчою атмосферою, родзинку якої надає виставка-продаж картин українських художників, виступ джазових колективів, музичних виконавців, зустрічі з відомими людьми.

Стендап – це сміливий та відвертий гумор про те, що відбувається з нами і навколо нас. На концерті кожен з присутніх стає частиною стендап-комедії. Коміки діляться з глядачами своїми думками та емоціями, які не залишать байдужим нікого! !

• СВЯТОСЛАВ МАРЧЕНКО – комік, якому не сидиться на місці. Він народився в місті Городище, навчався в Черкасах, живе в Києві, а померти походу збирається в Парижі. На його рахунку безліч виступів на багатьох стендап майданчиках країни. На додачу, Святослав Марченко, пише сценарії для телевізійних гумористичних проєктів України.
• СЕРГІЙ СТЕПАНИСЬКО – магістр української філології. Лютий Народознавець, який розповідає про те, чим живе його єдине кохання – БАТЬКІВЩИНА. Переможець «Розсміши коміка», учасник телевізійного фестивалю «Ліги Сміху», автор і учасник гумористичних проєктів.
• ДЕНИС ГОЛИШЕВ – резидент «Карате стендап клуба», автор студії «Мамахохотала».
• АНДРІЙ БЕРЕЖКО – учасник проєкту «Сomedy Батл» та «Відкритого мікрофону на «ТНТ», переможець «Розсміши коміка» та учасник телевізійного проєкту «Ліга Сміху».
• АРТУР ПЕТРОВ – сценарист телевізійних проєктів і кіно, батько двох дітей, учасник шоу «Комік на мільйон» на телеканалі ICTV.
• Ведучий вечора, ІВАН ЖОРНОКЛЕЙ – киянин з амбіціями приїжджого, стендап-комік, засновник та ведучий «Ukrainian Stand-Up Agency». Іван знайомить глядачів зі стендапом і може розповісти про них те, що вони самі не знали.

Тривалість програми - 90 хвилин. Рекомендовано особам від 18 років.

«Ukrainian Stand-Up Agency» – серйозний підхід до смішних подій!