22 лютого 2020, Сб. 19:00
Alfavito Hotel Київ, вул. Предславинська, 35Д
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Stand-Up ALFAVITO в Києві! Чекаємо вас 22 лютого в 19:00 в Alfavito Hotel.

Ви можете купити квитки на Stand-Up ALFAVITO на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Стендап вечір у вишуканому кафе-барі «FORTE», готелю «ALFAVITO»!

«FORTE» - кафе-бар з особливою творчою атмосферою, родзинку якої надає виставка-продаж картин українських художників, виступ джазових колективів, музичних виконавців, зустрічі з відомими людьми.

Стендап – це сміливий та відвертий гумор про нас і про те, що відбувається навколо. На концерті кожен глядач стає частиною стендап комедії. Коміки щиро діляться своїми думками та емоціями, які нікого не залишать байдужим!

  • ІВАН ЖОРНОКЛЕЙ – киянин з амбіціями приїжджого. Молодий сім’янин, якому за тридцять. Засновник та ведучий «Ukrainian Stand-Up Agency».
  • СЕРГІЙ СТЕПАНИСЬКО – магістр української літератури та жіноцтва. Філолог, працює в IТ.
  • ВОЛОДИМИР ЄВЧУК – півтораметровий комік. Одружився для того, щоб потім доношувати одяг за своїми дітьми.
  • АНДРІЙ БЕРЕЖКО – учасник проєкту «Сomedy Батл» та «Відкритого мікрофону» на «ТНТ», переможець проєкту «Розсміши коміка» та учасник телевізійного проєкту «Ліга Сміху» на телеканалі «1+1».
  • СВЯТОСЛАВ МАРЧЕНКО – самотній вегетаріанець. Колекціонує зйомні квартири та міста.
  • СЛАВА БУ – учасник та організатор Standup_ks (Херсон) та Standup_Niko (Миколаїв), учасник телевізійного проєкту «Розсміши коміка».

Тривалість програми - 90 хвилин. Рекомендовано особам від 18 років.

«Ukrainian Stand-Up Agency» – серйозний підхід до смішних подій!